О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов товаров в соответствии с обязательствами Российской Федерации в рамках ВТО
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июня 2015 года № 85. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и на основании Договора о функционировании Таможенного союза в рамках многосторонней торговой системы от 19 мая 2011 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) с 1 сентября 2015 г.:
исключить из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза позиции согласно приложению № 1;
включить в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза позиции согласно приложению № 2;
в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 3 к группе 44 ТН ВЭД ЕАЭС код "4412 99 300 1" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "4412 94 100 1, 4412 99 300 1, 4412 99 500 1" ТН ВЭД ЕАЭС;
в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 4 к группе 84 ТН ВЭД ЕАЭС слова "в подсубпозициях 8471 41 000 1," заменить словами "в подсубпозиции";
в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 3 к группе 85 ТН ВЭД ЕАЭС слова "В подсубпозициях 8542 31 100 1 и 8542 31 909 2" заменить словами "В подсубпозиции 8542 31 100 1";
в дополнительном примечании 1 к группе 90 ТН ВЭД ЕАЭС код "9015 30 100" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "9015 30 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС, коды "9026 10 210, 9026 10 290, 9026 20 200, 9026 80 200" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "9026 10 210 0, 9026 10 290 0, 9026 20 200 0, 9026 80 200 0" ТН ВЭД ЕАЭС и код "9030 33 100" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "9030 33 100 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
в графе четвертой ссылки на примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза исключить;
установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 3;

Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне Ресей Федерациясының ДСҰ шеңберіндегі міндеттемелеріне сәйкес жекелеген тауар түрлеріне қатысты өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 2 маусымдағы № 85 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес және 2011 жылғы 19 мамырдағы Көпжақты сауда жүйесі шеңберінде Кеден одағының жұмыс істеуі туралы шарттың негізінде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі №54 шешіміне қосымша) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 2015 жылғы 1 қыркүйектен бастап:
№ 1 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан позициялар алып тасталсын;
№ 2 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына позициялар қосылсын;
Еуразиялық экономикалық одақтың ЕАЭО СЭҚ ТН 44-тобына қосымша 3-ескертудегі ЕАЭО СЭҚ ТН "4412 99 300 1" деген коды ЕАЭО СЭҚ ТН "4412 94 100 1, 4412 99 300 1, 4412 99 500 1" деген кодтарымен ауыстырылсын;
Еуразиялық экономикалық одақтың ЕАЭО СЭҚ ТН 84-тобына қосымша 4-ескертудегі "8471 41 000 1 кіші қосалқы позициялардағы" деген сөздер "кіші қосалқы позициядағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
Еуразиялық экономикалық одақтың ЕАЭО СЭҚ ТН 85-тобына қосымша 3-ескертудегі "8542 31 100 1 және 8542 31 909 2 кіші қосалқы позициялардағы" деген сөздер "8542 31 100 1 кіші қосалқы позициядағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
Еуразиялық экономикалық одақтың ЕАЭО СЭҚ ТН 90-тобына қосымша 1-ескертудегі ЕАЭО СЭҚ ТН "9015 30 100" деген коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9015 30 100 0" деген кодымен, ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 10 210, 9026 10 290, 9026 20 200, 9026 80 200" деген кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 10 210 0, 9026 10 290 0, 9026 20 200 0, 9026 80 200 0" деген кодтарымен және ЕАЭО СЭҚ ТН "9030 33 100" деген коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9030 33 100 0" деген кодымен ауыстырылсын;
төртінші бағандағы Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертулерге сілтемелер алып тасталсын;
№ 3 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелері белгіленсін;

примечания 11 и 13 к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза признать утратившими силу;
внести в примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза изменения согласно приложению № 4;
б) с 1 января 2016 г. установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 5.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, за исключением абзаца четвертого подпункта "а" пункта 1.
Абзац четвертый подпункта "а" пункта 1 настоящего Решения вступает в силу с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 15 июля 2015 г. № 44 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов товаров в соответствии с обязательствами Российской Федерации в рамках ВТО".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 2 июня 2015 г. № 85
ПОЗИЦИИ,
исключаемые из единой Товарной номенклатуры
внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического
союза
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед.
изм.

Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 11 және 13-ескертулерінің күші жойылды деп танылсын;
№ 4 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертулерге өзгерістер енгізілсін;
б) № 5 қосымшаға сәйкес 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Осы Шешім, 1-тармақтың "а" тармақшасының төртінші абзацын қоспағанда, ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Осы Шешімнің 1-тармағы "а" тармақшасының төртінші абзацы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне Ресей Федерациясының ДСҰ шеңберіндегі міндеттемелеріне сәйкес жекелеген тауар түрлеріне қатысты өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 15 шілдедегі №44 шешімі күшіне енген күннен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының
2015 жылғы 2 маусымдағы
№ 85 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан алып тасталатын ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН
коды
Позиция атауы
Қос-ымша өлшем бірлігі

8443 39 310
– – – – со встроенной оптической системой:
8443 39 310 1
– – – – – производительностью не менее 15, но не более 28 копий в минуту
шт
8443 39 310 9
– – – – – прочие
шт
8443 99 100
– – – электронные модули:
8443 99 100 1
– – – – фотокопировальных машин со встроенной оптической системой или контактного типа и термокопировальных машин
8443 99 100 9
– – – – прочие
8443 99 900
– – – прочие:
8443 99 900 1
– – – – части и принадлежности фотокопировальных машин со встроенной оптической системой или контактного типа и термокопировальных машин
8443 99 900 9
– – – – прочие
8470 10 000
– калькуляторы электронные, способные работать без внешнего источника питания, и карманные машины для записи, воспроизведения и визуального представления данных с вычислительными функциями:
8470 10 000 1
– – калькуляторы электронные, способные работать без внешнего источника питания
шт
8470 10 000 9
– – карманные машины для записи, воспроизведения и визуального представления данных с вычислительными функциями
шт
8471 41 000
– – содержащие в одном корпусе, по крайней мере, центральный блок обработки данных и устройство ввода и вывода, объединенные или нет:
8471 41 000 1
– – – стоимостью на условиях франко-границы страны ввоза более 3 000 долларов США за 1 шт
шт
8471 41 000 9
– – – прочие
шт
8473 29 100
– – – электронные модули:
8473 29 100 1
– – – – контрольно-кассовых машин
8473 29 100 9
– – – – прочие
8473 29 900
– – – прочие:
8473 29 900 1
– – – – контрольно-кассовых машин
8473 29 900 9
– – – – прочие
8473 30 200 1
– – – для промышленной сборки вычислительных машин
– – – прочие:
8473 30 200 2
– – – – аппаратура, позволяющая вычислительным машинам и их блокам обрабатывать аудиосигналы (звуковые карты); наборы для модернизации вычислительных машин и их блоков, предназначенные для розничной продажи, состоящие как минимум из громкоговорителей и/или микрофона и электронного модуля, позволяющего вычислительной машине и ее блокам обрабатывать аудиосигналы (звуковые карты)
8473 30 200 9
– – – – прочие
8473 30 800
– – прочие:
8473 30 800 1
– – – для промышленной сборки вычислительных машин
8473 30 800 9
– – – прочие
8473 50 200
– – электронные модули:
8473 50 200 1
– – – для промышленной сборки вычислительных машин
8473 50 200 9
– – – прочие
8473 50 800
– – прочие:
8473 50 800 1
– – – для промышленной сборки вычислительных машин
8473 50 800 9
– – – прочие
8506 10 180 0
– – – прочие
шт

8443 39 310
– – – – ішінен орнатылған оптикалық жүйесі бар:
8443 39 310 1
– – – – – өнімділігі минутына кемінде 15,
бірақ 28-ден аспайтын көшірме жасайтын
дана
8443 39 310 9
– – – – – өзгелері
дана
8443 99 100
– – – электрондық модульдер:
8443 99 100 1
– – – – ішінен орнатылған оптикалық жүйесі бар жанаспалы типтегі фотокошірме жасау машиналары және термокөшірме жасау машиналар
8443 99 100 9
– – – – өзгелері
8443 99 900
– – – өзгелері:
8443 99 900 1
– – – – ішінен орнатылған оптикалық жүйесі бар жанаспалы типтегі фотокошірме жасау машиналары және термокөшірме жасау машиналардың бөлшектері мен
керек-жарақтары
8443 99 900 9
– – – – өзгелері
8470 10 000
– сыртқы қоректену көзінсіз жұмыс істеуге қабілетті электрондық калькуляторлар және есептеу функциялары бар, мәліметтерді жазуға, шығаруға және көзбен көруге арналған қалта машиналары:
8470 10 000 1
– – сыртқы қоректену көзінсіз жұмыс істеуге қабілетті электрондық калькуляторлар
дана
8470 10 000 9
– – есептеу функциялары бар, мәліметтерді жазуға, шығаруға және көзбен көруге арналған қалта машиналары
дана
8471 41 000
– – бір корпуста, кем дегенде, мәліметтерді өңдеудің орталық блогы мен енгізу және шығару құрылғысы бар, біріктірілген немесе біріктірілмеген:
8471 41 000 1
– – – әкелу елінің франко-шекара жағдайындағы құны 1 дана үшін 3 000 АҚШ долларынан астам
дана
8471 41 000 9
– – – өзгелері
дана
8473 29 100
– – – электрондық модульдер:
8473 29 100 1
– – – – бақылау-касса машиналары
8473 29 100 9
– – – – өзгелері
8473 29 900
– – – өзгелері:
8473 29 900 1
– – – – бақылау-касса машиналары
8473 29 900 9
– – – – өзгелері
8473 30 200 1
– – – есептеу машиналарын өнеркәсіптік құрастыруға арналған
– – – өзгелері:
8473 30 200 2
– – – – есептеу машиналары мен олардың блоктарына дыбыс белгілерін (дыбыстық карталарды) өңдеуге мүмкіндік беретін аппаратура; бөлшек саудаға арналған, кем дегенде дауыс зорайтқыштан және /немесе микрофоннан және есептеу машиналары мен олардың блоктарына дыбыс белгілерін (дыбыстық карталарды) өңдеуге мүмкіндік беретін электрондық модульден тұратын есептеу машиналары мен олардың блоктарын жаңғыртуға арналған жинақтар
8473 30 200 9
– – – – өзгелері
8473 30 800
– – өзгелері:
8473 30 800 1
– – – есептеу машиналарын өнеркәсіптік құрастыруға арналған
8473 30 800 9
– – – өзгелері
8473 50 200
– – электрондық модульдер:
8473 50 200 1
– – – есептеу машиналарын өнеркәсіптік құрастыруға арналған
8473 50 200 9
– – – өзгелері
8473 50 800
– – өзгелері:
8473 50 800 1
– – – есептеу машиналарын өнеркәсіптік құрастыруға арналған
8473 50 800 9
– – – өзгелері
8506 10 180 0
– – – өзгелері
дана

0305 31 000 0
– – тилапии (Oreochromis spp.), сома (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карпа (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угря (Anguilla spp.), латеса нильского (Lates niloticus) и змееголова (Channa spp.)
6
0305 32 110 0
– – – – трески вида Gadus macroceрhalus
6
0305 32 190 0
– – – – прочее
5
0305 32 900 0
– – – прочее
6
0305 39 100 0
– – – лосося тихоокеанского (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосося атлантического (Salmo salar) и лосося дунайского (Hucho hucho), соленое или в рассоле
5
0305 39 500 0
– – – палтуса черного, или палтуса синекорого (Reinhardtius hiррoglossoides), соленое или в рассоле
6
0305 39 901 0
– – – – осетровых
6
0305 39 909 0
– – – – прочее
6
0305 41 000 0
– – лосось тихоокеанский (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосось атлантический (Salmo salar) и лосось дунайский (Hucho hucho)
12,8, но не менее
2,56 евро за 1 кг
0305 42 000 0
– – сельдь (Cluрea harengus, Cluрea рallasii)
6,3
0305 43 000 0
– – форель (Salmo trutta, Oncorhynchus mykiss, Oncorhynchus clarki, Oncorhynchus aguabonita, Oncorhynchus gilae, Oncorhynchus apache и Oncorhynchus chrysogaster)
3
0305 44 100 0
– – – угорь (Anguilla sрр.)
3
0305 44 900 0
– – – прочая
3
0305 49 100 0
– – – палтус черный, или палтус синекорый (Reinhardtius hiррoglossoides)
3
0305 49 200 0
– – – палтус белокорый, или обыкновенный (Hiррoglossus hiррoglossus)
3
0305 49 300 0
– – – скумбрия (Scomber scombrus, Scomber australasicus, Scomber jaрonicus)
3
0305 49 801 0
– – – – осетровые
3
0305 49 809 0
– – – – прочая
3
0305 51 100 0
– – – сушеная, несоленая
5
0305 51 900 0
– – – сушеная, соленая
5
0305 59 300 0
– – – сельдь (Cluрea harengus, Cluрea рallasii)
5
0305 59 500 0
– – – анчоусы (Engraulis sрр.)
3
0305 61 000 0
– – сельдь (Cluрea harengus, Cluрea рallasii)
5
0305 62 000 0
– – треска (Gadus morhua, Gadus ogac, Gadus macroceрhalus)
6,3
0305 64 000 0
– – тилапия (Oreochromis spp.), сом (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карп (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угорь (Anguilla spp.), латес нильский (Lates niloticus) и змееголов (Channa spp.)
7

0305 31 000 0
– – тилапия (Oreochromis spp.), жайын (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқы (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), жыланбалық (Anguilla spp.), Ніл латесі (Lates niloticus) және жыланбас (Channa spp.)
6
0305 32 110 0
– – – –  Gadus macroceрhalus тұқымдас нәлім
6
0305 32 190 0
– – – – өзгесі
5
0305 32 900 0
– – – өзгесі
6
0305 39 100 0
– – – Тынық мұхит албырты (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhynchus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus),
Атлантида албырты
(Salmo salar) және Дунай албырты (Hucho hucho), тұздалған немесе тұздықтағы
5
0305 39 500 0
– – – қара палтус немесе көкқабыршықты палтус (Reinhardtius hiррoglossoides), тұздалған немесе тұздықтағы
6
0305 39 901 0
– – – – бекірелер
6
0305 39 909 0
– – – – өзгесі
6
0305 41 000 0
– – Тынық мұхит албырты (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus), Атлантида албырты (Salmo salar) және Дунай албырты (Hucho hucho)
12,8, бірақ 1 кг үшін кемінде 2,56 евро
0305 42 000 0
– – майшабақ (Cluрea harengus, Cluрea рallasii)
6,3
0305 43 000 0
– – бақтақ (Salmo trutta, Oncorhynchus mykiss, Oncorhynchus clarki, Oncorhynchus aguabonita, Oncorhynchus gilae, Oncorhynchus apache және Oncorhynchus chrysogaster)
3
0305 44 100 0
– – – жыланбалық (Anguilla sрр.)
3
0305 44 900 0
– – – өзгесі
3
0305 49 100 0
– – – қара палтус немесе көкқабыршықты палтус (Reinhardtius hiррoglossoides)
3
0305 49 200 0
– – – аққабыршықты немесе кәдімгі палтус (Hiррoglossus hiррoglossus)
3
0305 49 300 0
– – – скумбрия (Scomber scombrus, Scomber australasicus, Scomber jaрonicus)
3
0305 49 801 0
– – – – бекірелер
3
0305 49 809 0
– – – – өзгесі
3
0305 51 100 0
– – – кептірілген, тұздалмаған
5
0305 51 900 0
– – – кептірілген, тұздалған
5
0305 59 300 0
– – – майшабақ (Cluрea harengus, Cluрea рallasii)
5
0305 59 500 0
– – – хамса (Engraulis sрр.)
3
0305 61 000 0
– – майшабақ (Cluрea harengus, Cluрea рallasii)
5
0305 62 000 0
– – нәлім (Gadus morhua, Gadus ogac, Gadus macroceрhalus)
6,3
0305 64 000 0
– – тилапия (Oreochromis spp.), жайын (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқы (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), жыланбалық (Anguilla spp.), Ніл латесі (Lates niloticus) және жыланбас (Channa spp.)
7

0305 69 100 0
– – – рыба вида Boreogadus saida
7
0305 69 300 0
– – – палтус белокорый, или обыкновенный (Hiррoglossus hiррoglossus)
7
0305 69 500 0
– – – лосось тихоокеанский (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосось атлантический (Salmo salar) и лосось дунайский (Hucho hucho)
5
0305 69 800 0
– – – прочая
7
0305 71 100 0
– – – копченые
3
0305 72 000 1
– – – лосося тихоокеанского (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосося атлантического (Salmo salar) и лосося дунайского (Hucho hucho)
5
0305 72 000 9
– – – прочие
3
0305 79 000 1
– – – лосося тихоокеанского (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou и Oncorhynchus rhodurus), лосося атлантического (Salmo salar) и лосося дунайского (Hucho hucho)
5
0305 79 000 9
– – – прочие
3
0306 11 900 0
– – – прочие
7
0306 12 100 0
– – – неразделанные
5
0306 14 050 0
– – – копченые, в панцире или без панциря, не подвергнутые или подвергнутые тепловой обработке до или в процессе копчения
13, но не менее
1,95 евро за 1 кг
0306 14 100 0
– – – – крабы видов Рaralithodes camchaticus, Chionoecetes sрр. и Callinectes saрidus
5
0306 14 300 0
– – – – крабы вида Cancer рagurus
5
0306 15 100 0
– – – копченый, в панцире или без панциря, не подвергнутый или подвергнутый тепловой обработке до или в процессе копчения
17, но не менее
1,7 евро за 1 кг
0306 16 910 0
– – – – креветки вида Crangon crangon
5
0306 17 940 0
– – – – креветки рода Crangon, кроме вида Crangon crangon
5
0306 19 050 0
– – – копченые, в панцире или без панциря, не подвергнутые или подвергнутые тепловой обработке до или в процессе копчения
17, но не менее
1,7 евро за 1 кг
0306 21 100 0
– – – копченые, в панцире или без панциря, не подвергнутые или подвергнутые тепловой обработке до или в процессе копчения
17, но не менее
1,7 евро за 1 кг
0306 22 300 0
– – – – копченые, в панцире или без панциря, не подвергнутые или подвергнутые тепловой обработке до или в процессе копчения
11, но не менее
1,4 евро за 1 кг
0306 24 100 0
– – – копченые, в панцире или без панциря, не подвергнутые или подвергнутые тепловой обработке до или в процессе копчения
13, но не менее
1,95 евро за 1 кг
0306 25 100 0
– – – копченый, в панцире или без панциря, не подвергнутый или подвергнутый тепловой обработке до или в процессе копчения
17, но не менее
1,7 евро за 1 кг

0305 69 100 0
– – – Boreogadus saida тұқымдас балық
7
0305 69 300 0
– – – аққабыршықты немесе кәдімгі палтус (Hiррoglossus hiррoglossus)
7
0305 69 500 0
– – – Тынық мұхит албырты (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus),
Атлантида албырты
(Salmo salar) және Дунай албырты (Hucho hucho)
5
0305 69 800 0
– – – өзгесі
7
0305 71 100 0
– – – ысталған
3
0305 72 000 1
– – – Тынық мұхит албырты (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus),
Атлантида албырты
(Salmo salar) және Дунай албырты (Hucho hucho)
5
0305 72 000 9
– – – өзгелері
3
0305 79 000 1
– – – Тынық мұхит албырты (Oncorhynchus nerka, Oncorhynchus gorbuscha, Oncorhynchus keta, Oncorhyncus tschawytscha, Oncorhynchus kisutch, Oncorhynchus masou және Oncorhynchus rhodurus),
Атлантида албырты
(Salmo salar) және Дунай албырты (Hucho hucho)
5
0305 79 000 9
– – – өзгелері
3
0306 11 900 0
– – – өзгелері
7
0306 12 100 0
– – – бөлшектелмеген
5
0306 14 050 0
– – – ысталған, сауытпен немесе сауытсыз, ыстау процесіне дейін немесе ыстау процесінде ыстықпен өңделмеген немесе ыстықпен өңделген
13, бірақ 1 кг үшін кемінде 1,95 евро
0306 14 100 0
– – – –  Рaralithodes camchaticus, Chionoecetes sрр. и Callinectes saрidus тұқымдас таңқышаяндар
5
0306 14 300 0
– – – – Cancer рagurus тұқымдас таңқышаяндар
5
0306 15 100 0
– – – ысталған, сауытпен немесе сауытсыз, ыстау процесіне дейін немесе ыстау процесінде ыстықпен өңделмеген немесе ыстықпен өңделген
17, бірақ 1 кг үшін кемінде 1,7 евро
0306 16 910 0
– – – – Crangon crangon тұқымдас асшаяндар
5
0306 17 940 0
– – – – Crangon crangon түрінен басқа Crangon туыстас асшаяндар
5
0306 19 050 0
– – – ысталған, сауытпен немесе сауытсыз, ыстау процесіне дейін немесе ыстау процесінде ыстықпен өңделмеген немесе ыстықпен өңделген
17, бірақ 1 кг үшін кемінде 1,7 евро
0306 21 100 0
– – – ысталған, сауытпен немесе сауытсыз, ыстау процесіне дейін немесе ыстау процесінде ыстықпен өңделмеген немесе ыстықпен өңделген
17, бірақ 1 кг үшін кемінде 1,7 евро
0306 22 300 0
– – – – ысталған, сауытпен немесе сауытсыз, ыстау процесіне дейін немесе ыстау процесінде ыстықпен өңделмеген немесе ыстықпен өңделген
11, бірақ 1 кг үшін кемінде 1,4 евро
0306 24 100 0
– – – ысталған, сауытпен немесе сауытсыз, ыстау процесіне дейін немесе ыстау процесінде ыстықпен өңделмеген немесе ыстықпен өңделген
13, бірақ 1 кг үшін кемінде 1,95 евро
0306 25 100 0
– – – ысталған, сауытпен немесе сауытсыз, ыстау процесіне дейін немесе ыстау процесінде ыстықпен өңделмеген немесе ыстықпен өңделген
17, бірақ 1 кг үшін кемінде 1,7 евро

– – – – – не более 1,5 мас.%
10
0406 20 100 0
– – Гларский сыр (называемый также "Шабцигер"), изготовленный из обезжиренного молока с добавлением тонкоизмельченных ароматических трав
15, но не менее
0,3 евро за 1 кг
0406 20 900 0
– – прочие
15, но не менее
0,3 евро за 1 кг
0406 90 010 0
– – для производства плавленых сыров
15, но не менее
0,3 евро за 1 кг
0406 90 180 0
– – – сыр фрибуржский, Вашрен Мон д’О и Тет де Муан
15, но не менее
0,3 евро за 1 кг
0406 90 190 0
– – – Гларский сыр (называемый также "Шабцигер"), изготовляемый из обезжиренного молока с добавлением тонкоизмельченных ароматических трав
15, но не менее
0,3 евро за 1 кг
0406 90 210 0
– – – Чеддер
15, но не менее
0,3 евро за 1 кг
0406 90 230 0
– – – Эдам
16, но не менее
0,32 евро за 1 кг
0406 90 250 0
– – – Тильзит
16, но не менее
0,32 евро за 1 кг
0406 90 270 0
– – – Буттерказе
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 290 0
– – – Качокавалло
12, но не менее
0,24 евро за 1 кг
0406 90 320 9
– – – – прочие
15, но не менее
0,26 евро за 1 кг
0406 90 350 0
– – – Кефалотири
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 370 0
– – – Финляндия
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 390 0
– – – Яарлсберг
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 500 0
– – – – сыры из овечьего молока или молока буйволиц в контейнерах, содержащих рассол, или в бурдюках из овечьей или козьей шкуры
12, но не менее
0,24 евро за 1 кг
0406 90 630 0
– – – – – – – Фиоре Сардо, Пекорино
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 690 0
– – – – – – – прочие
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 730 0
– – – – – – – Проволоне
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 750 0
– – – – – – – Асиаго, Качокавалло, Монтасио, Рагузано
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 760 0
– – – – – – – Данбо, Фонталь, Фонтина, Финбо, Аварти, Марибо, Самсо
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 780 0
– – – – – – – Гауда
15, но не менее
0,26 евро за 1 кг
0406 90 790 0
– – – – – – – Эсром, Италико, Кернгем, Сен-Нектер, Сен-Полен, Таледжо
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 810 0
– – – – – – – Канталь, Чешир, Уэнслидайль, Ланкашир, Дабл Глостер, Бларней, Колби, Монтерей
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг
0406 90 850 0
– – – – – – – Кефалогравиера, Кассери
17,5, но не менее
0,35 евро за 1 кг

1,5-тен аспайтын
10
0406 20 100 0
– – майдалап ұсақталған жұпар шөптер қосылып, майы алынған сүттен жасалған Гларус сыры ("Шабцигер" деп те аталады)
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,3 евро
0406 20 900 0
– – өзгелері
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,3 евро
0406 90 010 0
– – балқытылған сырларды жасауға арналған
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,3 евро
0406 90 180 0
– – – Фрибург сыры, Вашрен Мон д’О және Тет де Муан
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,3 евро
0406 90 190 0
– – – майдалап ұсақталған жұпар шөптер қосылып, майы алынған сүттен жасалған Гларус сыры ("Шабцигер" деп те аталады)
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,3 евро
0406 90 210 0
– – – Чеддер
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,3 евро
0406 90 230 0
– – – Эдам
16, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,32 евро
0406 90 250 0
– – – Тильзит
16, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,32 евро
0406 90 270 0
– – – Буттерказе
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 290 0
– – – Качокавалло
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,24 евро
0406 90 320 9
– – – – өзгелері
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,26 евро
0406 90 350 0
– – – Кефалотири
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 370 0
– – – Финляндия
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 390 0
– – – Яарлсберг
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 500 0
– – – – қой сүтінен  немесе ұрғашы қодас сүтінен жасалған, тұздығы бар контейнерлердегі немесе қой немесе ешкі шанашындағы сыр
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,24 евро
0406 90 630 0
– – – – – – – Фиоре Сардо, Пекорино
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 690 0
– – – – – – – өзгелері
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 730 0
– – – – – – – Проволоне
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 750 0
– – – – – – – Асиаго, Качокавалло, Монтасио, Рагузано
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 760 0
– – – – – – – Данбо, Фонталь, Фонтина, Финбо, Аварти, Марибо, Самсо
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 780 0
– – – – – – – Гауда
15, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,26 евро
0406 90 790 0
– – – – – – – Эсром, Италико, Кернгем, Сен-Нектер, Сен-Полен, Таледжо
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 810 0
– – – – – – – Канталь, Чешир, Уэнслидайль, Ланкашир, Дабл Глостер, Бларней, Колби, Монтерей
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро
0406 90 850 0
– – – – – – – Кефалогравиера, Кассери
17,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,35 евро

1601 00 100 0
– из печени
0,25 евро за 1 кг
1601 00 990 0
– – прочие
0,25 евро за 1 кг
1602 10 009 0
– – прочие
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 20 100 0
– – гусиной и утиной печени
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 31 110 0
– – – – содержащие исключительно сырое мясо индейки
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 31 190 0
– – – – прочие
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 31 300 0
– – – содержащие 25 мас.% или более, но менее 57 мас.% мяса домашней птицы или субпродуктов
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 31 900 0
– – – прочие
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 32 110 0
– – – – сырого
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 32 190 0
– – – – прочего
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 32 300 0
– – – содержащие 25 мас.% или более, но менее 57 мас.% мяса домашней птицы или субпродуктов
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 32 900 0
– – – прочие
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 39 210 0
– – – – сырого
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 39 290 0
– – – – прочего
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 39 400 0
– – – содержащие 25 мас.% или более, но менее 57 мас.% мяса домашней птицы или субпродуктов
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 49 110 0
– – – – – филейные части (исключая шейные части) и их отруба, включая смеси филейных частей или окороков
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 49 130 0
– – – – – шейные части и их отруба, включая смеси шейных и лопаточных частей
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 49 150 0
– – – – – прочие смеси, содержащие окорока, лопаточные части, филейные части или шейные части и их отруба
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 49 190 0
– – – – – прочие
20, но не менее
0,25 евро за 1 кг
1602 49 500 0
– – – – содержащие менее 40 мас.% мяса или мясных субпродуктов любого вида, включая жиры любого вида или происхождения
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 49 900 0
– – – прочие
20, но не менее
0,25 евро за 1 кг
1602 50 100 0
– – сырые; смеси отварного мяса или субпродуктов и сырого мяса или субпродуктов
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 50 310 1
– – – – в герметичных контейнерах
20, но не менее
0,4 евро за 1 кг
1602 50 310 9
– – – – прочая
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 50 950 1
– – – – в герметичных контейнерах
20, но не менее
0,25 евро за 1 кг

1601 00 100 0
бауырдан
1 кг үшін 0,25 евро
1601 00 990 0
– – өзгелері
1 кг үшін 0,25 евро
1602 10 009 0
– – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 20 100 0
– – қаз және үйрек бауырлары
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 31 110 0
– – – – күркетауықтың тек қана шікі еті бар
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 31 190 0
– – – – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 31 300 0
– – –   құрамында 25 мас.% немесе одан астам, бірақ 1 кг үшін кемінде құрамында 57 мас.%  үй құсының еті немесе қосалқы өнімдер бар
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 31 900 0
– – – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 32 110 0
– – – – шикі
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 32 190 0
– – – – өзгесі
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 32 300 0
– – –  құрамында 25 мас.% немесе одан астам, бірақ 1 кг үшін кемінде құрамында 57 мас.%  үй құсының еті немесе қосалқы өнімдер бар
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 32 900 0
– – – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 39 210 0
– – – – шикі
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 39 290 0
– – – – өзгесі
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 39 400 0
– – –  құрамында 25 мас.% немесе одан астам, бірақ 1 кг үшін кемінде құрамында 57 мас.% үй құсының еті немесе қосалқы өнімдер бар
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 49 110 0
– – – – – сүбе, жон ет, сан еті (мойын етін қоспағанда) және сүбе, жон ет, сан еті немесе сан еті мен қол еті жинақтарын қоса алғанда, олардың мүшелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 49 130 0
– – – – – мойын және жауырын бөліктері жинақтарын қоса алғанда, мойын еті және олардың мүшелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 49 150 0
– – – – – сан еті мен қол еті, жауырын бөліктері, сүбе, жон ет, сан еті немесе мойын еті және олардың мүшелері бар өзге де жинақтар
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 49 190 0
– – – – – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,25 евро
1602 49 500 0
– – – – кез келген түрдегі немесе кез келген тектегі майларды қоса алғанда, кемінде құрамында 40 мас.%  кез келген түрдегі ет пен ет қосалқы өнімдері бар
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 49 900 0
– – – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,25 евро
1602 50 100 0
– – шикі; піскен ет немесе қосалқы өнімдер және шикі ет немесе қосалқы өнімдер жинақтары
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 50 310 1
– – – –  герметикалық контейнерлерде
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,4 евро
1602 50 310 9
– – – – өзгесі
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 50 950 1
– – – – –  герметикалық контейнерлерде
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,25 евро

1602 50 950 9
– – – – прочие
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 100 0
– – продукты из крови любых животных
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 310 0
– – – из дичи или кролика
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 510 0
– – – – содержащие мясо или мясные субпродукты из домашней свиньи
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 610 0
– – – – – – сырые; смеси отварного мяса или субпродуктов и сырого мяса или субпродуктов
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 690 0
– – – – – – прочие
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 720 0
– – – – – – – – из баранины
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 740 0
– – – – – – – – из козлятины
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг
1602 90 760 0
– – – – – – – – из баранины
20, но не менее
0,5 евро за 1 кг

1602 50 950 9
– – – – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 100 0
– – кез келген жануарлардың қанынан жасалған өнімдер
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 310 0
– – – жабайы аң-құстан немесе
үй қоянынан
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 510 0
– – – – үй шошқасының еті немесе ет қосалқы өнімдері бар
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 610 0
– – – – – – – шикі; піскен ет немесе қосалқы өнімдер және шикі ет немесе қосалқы өнімдер жинақтары
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 690 0
– – – – – – өзгелері
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 720 0
– – – – – – – – қой етінен
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 740 0
– – – – – – – – ешкі етінен
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро
1602 90 760 0
– – – – – – – – қой етінен
20, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,5 евро

1905 90 100 0
– – маца
10, но не менее
0,1 евро за 1 кг
1905 90 200 0
– – вафельные пластины, пустые капсулы, пригодные для использования в фармацевтических целях, вафельные облатки для запечатывания, рисовая бумага и аналогичные продукты
12, но не менее
0,12 евро за 1 кг
1905 90 300 0
– – – хлебобулочные изделия, не содержащие добавок в виде меда, яиц, сыра или плодов и содержащие в сухом состоянии не более 5 мас.% сахара и не более 5 мас.% жира
12, но не менее
0,12 евро за 1 кг
2001 90 100 0
– – манговое чутни
12,5, но не менее
0,063 евро за 1 кг
2001 90 200 0
– – плоды рода Caрsicum, кроме перца стручкового сладкого или перца душистого
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 300 0
– – сахарная кукуруза (Zea mays var. saccharata)
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 400 0
– – ямс, сладкий картофель, или батат, и аналогичные употребляемые в пищу части растений, содержащие 5 мас.% и более крахмала
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 500 0
– – грибы
12, но не менее
0,05 евро за 1 кг
2001 90 600 0
– – пальмовая сердцевина
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 650 0
– – маслины, или оливки
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 700 0
– – сладкий перец
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 910 0
– – тропические плоды и тропические орехи
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 970 2
– – – краснокочанная капуста и свекла салатная (Beta vulgaris var. conditiva)
12, но не менее
0,06 евро за 1 кг
2001 90 970 9
– – – прочие
10, но не менее
0,05 евро за 1 кг
2002 10 100 0
– – очищенные
11,3, но не менее
0,056 евро за 1 кг
2002 10 900 0
– – прочие
11,3, но не менее
0,056 евро за 1 кг

1905 90 100 0
– – маца
10, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
1905 90 200 0
– – вафля тілікшесі, фармацевтік мақсаттарда пайдалануға жарамды бос капсулалар, жапсырып бекітуге арналған вафля қабықтары, күріш қағаздары және ұқсас өнімдер
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,12 евро
1905 90 300 0
– – құрамында бал, жұмыртқа, сыр немесе жемістер түріндегі қоспалары жоқ нан өнімдері және құрғақ күйінде   5 мас.%-дан аспайтын қанты және  5 мас.%-дан аспайтын майы бар
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,12 евро
2001 90 100 0
– – манго чутниі
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,063 евро
2001 90 200 0
– – бұршаққын тәтті бұрыштан немесе жұпар бұрыштан басқа, Caрsicum тектес жемістер
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 300 0
– – қант жүгерісі (Zea mays var. saccharata)
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 400 0
– – ямс, тәтті картоп немесе батат және  құрамында 5 мас.% және одан да асатын крахмалы бар өсімдіктердің тамаққа пайдаланылатын ұқсас бөліктері
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 500 0
– –  саңырауқұлақтар
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,05 евро
2001 90 600 0
– – пальма өзегі
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 650 0
– – зәйтүндер
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 700 0
– – тәтті бұршақ
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 910 0
– – тропикалық жемістер және тропикалық жаңғақтар
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 970 2
– – – қызыл қырыққабат және салат қызылшасы (Beta vulgaris var. conditiva)
12, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,06 евро
2001 90 970 9
– – – өзгелері
10, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,05 евро
2002 10 100 0
– – тазартылған
11,3, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,056 евро
2002 10 900 0
– – өзгелері
11,3, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,056 евро

– – – – – содержащий не менее 50 мас.%, но менее 75 мас.% молочных продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 190 0
– – – – – содержащий не менее 75 мас.% молочных продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 310 0
– – – – – не содержащий молочных продуктов или содержащий менее 10 мас.% таких продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 330 0
– – – – – содержащий не менее 10 мас.%, но менее 50 мас.% молочных продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 390 0
– – – – – содержащий не менее 50 мас.% молочных продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 510 0
– – – – – не содержащий молочных продуктов или содержащий менее 10 мас.% таких продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 530 0
– – – – – содержащий не менее 10 мас.%, но менее 50 мас.% молочных продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг

– – – – –  құрамында кемінде 50 мас.%, бірақ 75 мас.%-дан кем сүт өнімдері бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 190 0
– – – – –  құрамында кемінде 75 мас.% сүт өнімдері бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 310 0
– – – – – құрамында сүт өнімдері жоқ немесе кемінде 10 мас.% осындай өнімдер бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 330 0
– – – – –  құрамында кемінде 10 мас.%, бірақ 50 мас.%-дан кем сүт өнімдері бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 390 0
– – – – –  құрамында кемінде 50 мас.% сүт өнімдері бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 510 0
– – – – – құрамында сүт өнімдері жоқ немесе кемінде 10 мас.% осындай өнімдер бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 530 0
– – – – –  құрамында кемінде 10 мас.%, бірақ 50 мас.%-дан кем сүт өнімдері бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро

2309 10 590 0
– – – – – содержащий не менее 50 мас.% молочных продуктов
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 700 0
– – – не содержащий крахмала, глюкозы, сиропа глюкозы, мальтодекстрина или сиропа мальтодекстрина, но содержащий молочные продукты
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2309 10 900 0
– – прочий
12,5, но не менее
0,1 евро за 1 кг
2402 10 000 0
– сигары, сигары с обрезанными концами и сигариллы, содержащие табак
22,2, но не менее

2309 10 590 0
– – – – –  құрамында кемінде 50 мас.% сүт өнімдері бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 700 0
– – – құрамында крахмал, глюкоза, глюкоза шәрбеті, мальтодекстрин немесе мальтодекстрин шәрбеті жоқ, бірақ сүт өнімдері бар
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2309 10 900 0
– – өзге
12,5, бірақ 1 кг үшін кемінде 0,1 евро
2402 10 000 0
– құрамында темекі бар сигаралар, ұштары кесілген сигаралар және сигариллалар

4408 31 110 9
– – – – прочие
5
4408 31 210 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
9
4408 31 210 9
– – – – – прочие
4
4408 31 250 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
9
4408 31 250 9
– – – – – прочие
4
4408 31 300 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
9
4408 31 300 9
– – – – – прочие
4
4408 39 150 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
9
4408 39 150 9
– – – – – прочие
5
4408 39 210 1
– – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
9
4408 39 210 9
– – – – – – прочие
5
4408 39 350 1
– – – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
9
4408 39 350 9
– – – – – – – прочие
5
4408 39 550 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из прочей древесины тропических пород
9
4408 39 550 9
– – – – – прочие
5
4408 39 700 0
– – – – – дощечки для изготовления карандашей
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из прочей древесины тропических пород
9
4408 39 850 9
– – – – – – – прочие
513С)
4408 39 950 1
– – – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один внешний слой из прочей древесины тропических пород
9
4408 39 950 9
– – – – – – – прочие
5
4408 90 150 1
– – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
12
4408 90 150 2
– – – – – – прочая
12
4408 90 150 3
– – – – – – имеющая, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
10
4408 90 150 4
– – – – – – прочая
10
4408 90 150 5
– – – – – – имеющие, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
11
4408 90 150 6
– – – – – – прочие
11
4408 90 150 7
– – – – – – имеющие, по крайней мере, один слой из древесины дуба, бука или ясеня
11

4408 31 110 9
– – – – өзгелері
5
4408 31 210 1
– – – – – – 4408 31 қосалқы позициясында көрсетілген сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 31 210 9
– – – – – өзгелері
4
4408 31 250 1
– – – – – – 4408 31 қосалқы позициясында көрсетілген сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 31 250 9
– – – – – өзгелері
4
4408 31 300 1
– – – – – – 4408 31 қосалқы позициясында көрсетілген сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 31 300 9
– – – – – өзгелері
4
4408 39 150 1
– – – – – – 4408 39 қосалқы позициясынан кейінгі үшдефисті кіші қосалқы позицияда көрсетілген сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 39 150 9
– – – – – өзгелері
5
4408 39 210 1
– – – – – – – 4408 39 қосалқы позициясынан кейінгі үшдефисті кіші қосалқы позицияда көрсетілген сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 39 210 9
– – – – – – өзгелері
5
4408 39 350 1
– – – – – – – – 4408 39 қосалқы позициясынан кейінгі үшдефисті кіші қосалқы позицияда көрсетілген сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 39 350 9
– – – – – – – өзгелері
5
4408 39 550 1
– – – – – – тропик тұқымды өзге де сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 39 550 9
– – – – – өзгелері
5
4408 39 700 0
– – – – – қарындаш жасауға арналған тақтайшалар
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – тропик тұқымды өзге де сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 39 850 9
– – – – – – – өзгелері
513С)
4408 39 950 1
– – – – – – – – тропик тұқымды өзге де сүректің тым болмаса бір сыртқы қабаты бар, желімделген фанера (4412 тауар позициясынан өзгеше)
9
4408 39 950 9
– – – – – – – өзгелері
5
+
4408 90 150 1
– – – – – – емен, шамшат немесе шаған сүрегінің тым болмаса бір қабаты бар
12
4408 90 150 2
– – – – – – өзге
12
4408 90 150 3
– – – – – – емен, шамшат немесе шаған сүрегінің тым болмаса бір қабаты бар
10
4408 90 150 4
– – – – – – өзге
10
4408 90 150 5
– – – – – – емен, шамшат немесе шаған сүрегінің тым болмаса бір қабаты бар
11
4408 90 150 6
– – – – – – өзгелері
11
4408 90 150 7
– – – – – – емен, шамшат немесе шаған сүрегінің тым болмаса бір қабаты бар
11

8523 49 590 0
– – – – – – прочие
7,5
8523 49 910 1
– – – – – с записью данных или команд, используемые в вычислительных машинах
0
8523 49 910 9
– – – – – прочие
0
8523 49 930 0
– – – – для воспроизведения команд, данных, звука и изображения, записанных в доступной для машинного чтения двоичной форме, и которыми можно манипулировать или к которым обеспечивается интерактивный доступ пользователю с помощью вычислительной машины
0
8523 51 100 0
– – – незаписанные
0
8523 51 910 1
– – – – – с записью данных или команд, используемые в вычислительных машинах
0
8523 51 910 9
– – – – – прочие
0
8523 51 930 0
– – – – для воспроизведения команд, данных, звука и изображения, записанных в доступной для машинного чтения двоичной форме, и которыми можно манипулировать или к которым обеспечивается интерактивный доступ пользователю с помощью вычислительной машины
0
8523 52 900 1
– – – – карточки и бирки с нанесенными специальными метками, действие которых основано на приближении
0
8523 52 900 9
– – – – прочие
0
8523 59 100 0
– – – незаписанные
0
8523 59 910 1
– – – – – с записью данных или команд, используемые в вычислительных машинах
0
8523 59 910 9
– – – – – прочие
0
8523 59 930 0
– – – – для воспроизведения команд, данных, звука и изображения, записанных в доступной для машинного чтения двоичной форме, и которыми можно манипулировать или к которым обеспечивается интерактивный доступ пользователю с помощью вычислительной машины
0
8523 59 990 0
– – – – прочие
0
8523 80 100 0
– – незаписанные
0
8523 80 910 1
– – – – с записью данных или команд, используемые в вычислительных машинах
0
8523 80 910 9
– – – – прочие
0
8523 80 930 0
– – – для воспроизведения команд, данных, звука и изображения, записанных в доступной для машинного чтения двоичной форме, и которыми можно манипулировать или к которым обеспечивается интерактивный доступ пользователю с помощью вычислительной машины
0
8529 10 110 0
– – – антенны телескопические и штыревые для портативных аппаратов или аппаратов, устанавливаемых в моторных транспортных средствах
0
8529 10 310 0
– – – – для приема через спутник
0
8529 10 390 0
– – – – прочие
0
8529 10 650 0
– – – антенны внутренние для вещательных радиоприемников или телеприемников, включая встроенные
0
8529 10 690 9
– – – – прочие
0
8529 10 800 0
– – антенные фильтры и разделяющие устройства
0
8529 10 950 0
– – прочие
0
8529 90 200 1
– – – части аппаратуры подсубпозиций 8525 60 000 1, 8525 60 000 9 и 8525 80 300 0
0

8523 49 590 0
– – – – – – өзгелері
7,5
8523 49 910 1
– – – – – есептегіш машиналарда пайдаланылатын деректер немесе командалар жазбасы бар
0
8523 49 910 9
– – – – – өзгелері
0
8523 49 930 0
– – – –машинаның оқуына мүмкін қосарлы нысанда жазылған және олармен манипуляция жасауға болатын немесе оларға пайдаланушының есептегіш машинаның көмегімен интерактивті қолжетімділігі қамтамасыз етілетін командаларды, деректерді, дыбыс пен бейнені шығаруға арналған
0
8523 51 100 0
– – –  жазылмаған
0
8523 51 910 1
– – – – – есептегіш машиналарда пайдаланылатын деректер немесе командалар жазбасы бар
0
8523 51 910 9
– – – – – өзгелері
0
8523 51 930 0
– – – –машинаның оқуына мүмкін қосарлы нысанда жазылған және олармен манипуляция жасауға болатын немесе оларға пайдаланушының есептегіш машинаның көмегімен интерактивті қолжетімділігі қамтамасыз етілетін командаларды, деректерді, дыбыс пен бейнені шығаруға арналған
0
8523 52 900 1
– – – – әрекеті жақындатуға негізделген, салынған арнайы белгілері бар карточкалар мен биркалар
0
8523 52 900 9
– – – – өзгелері
0
8523 59 100 0
– – –  жазылмаған
0
8523 59 910 1
– – – – – есептегіш машиналарда пайдаланылатын деректер немесе командалар жазбасы бар
0
8523 59 910 9
– – – – – өзгелері
0
8523 59 930 0
– – – –машинаның оқуына мүмкін қосарлы нысанда жазылған және олармен манипуляция жасауға болатын немесе оларға пайдаланушының есептегіш машинаның көмегімен интерактивті қолжетімділігі қамтамасыз етілетін командаларды, деректерді, дыбыс пен бейнені шығаруға арналған
0
8523 59 990 0
– – – – өзгелері
0
8523 80 100 0
– –  жазылмаған
0
8523 80 910 1
– – – – есептегіш машиналарда пайдаланылатын деректер немесе командалар жазбасы бар
0
8523 80 910 9
– – – – өзгелері
0
8523 80 930 0
– – –машинаның оқуына мүмкін қосарлы нысанда жазылған және олармен манипуляция жасауға болатын немесе оларға пайдаланушының есептегіш машинаның көмегімен интерактивті қолжетімділігі қамтамасыз етілетін командаларды, деректерді, дыбыс пен бейнені шығаруға арналған
0
8529 10 110 0
– – – портативті аппараттарға арналған немесе моторлы көлік құралдарына орнатылатын аппараттарға арналған телескоптық және қадауыш антенналар
0
8529 10 310 0
– – – – спутник арқылы қабылдауға арналған
0
8529 10 390 0
– – – – өзгелері
0
8529 10 650 0
– – – ішінен орнатылғанын қоса алғанда, хабар таратқыш радиоқабылдағыштарға немесе телеқабылдағыштарға арналған ішкі антенналар
0
8529 10 690 9
– – – – өзгелері
0
8529 10 800 0
– – антенналық сүзгілер мен ажыратқыш құрылғылар
0
8529 10 950 0
– – өзгелері
0
8529 90 200 1
– – – 8525 60 000 1, 8525 60 000 9 және 8525 80 300 0 кіші қосалқы позициялардағы аппаратура бөлшектері
0

1С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 23 апреля 2015 г. № 15 по 30.04.2018 включительно.
2С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 г. № 44 по 30.04.2018 включительно.
3С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.11.2013 по 31.10.2015 включительно.
4С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 05.01.2015 по 04.01.2016 включительно.
5С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 25.05.2015 по 24.05.2017 включительно.
6С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.01.2014 по 31.12.2016 включительно.
7С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 23 апреля 2015 г. № 20 по 31.12.2016 включительно.
8С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 28 апреля 2015 г. № 9 по 30.04.2016 включительно.
9С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 02.09.2014 по 31.12.2015 включительно.
10С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 15 августа 2014 г. № 53 по 31.12.2015 включительно.
11С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 марта 2015 г. № 17 по 31.12.2017 включительно.
12С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2015 г. № 23 по 31.12.2016 включительно.
13С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 мая 2014 г. № 64 по 31.05.2016 включительно.
14С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.01.2014 по 31.12.2015 включительно.

1С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 15 шешімі күшіне енген күннен бастап 30.04.2018 қоса алғанда қолданылады.
2С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 44 шешімі күшіне енген күннен бастап 30.04.2018 қоса алғанда қолданылады.
3С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.11.2013 бастап 31.10.2015 қоса алғанда қолданылады.
4С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 05.01.2015 бастап 04.01.2016 қоса алғанда қолданылады.
5С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 25.05.2015 бастап 24.05.2017 қоса алғанда қолданылады.
6С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.01.2014 бастап 31.12.2016 қоса алғанда қолданылады.
7С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 20 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2016 қоса алғанда қолданылады.
8С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 9 шешімі күшіне енген күннен бастап 30.04.2016 қоса алғанда қолданылады.
9С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 02.09.2014 бастап 31.12.2015 қоса алғанда қолданылады.
10С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 53 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2015 қоса алғанда қолданылады.
11С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 10 наурыздағы № 17 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2017 қоса алғанда қолданылады.
12С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 28 мамырдағы2015 жылғы № 23 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2016 қоса алғанда қолданылады.
13С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 13 мамырдағы № 64 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.05.2016 қоса алғанда қолданылады.
14С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.01.2014 бастап 31.12.2015 қоса алғанда қолданылады.

15С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.07.2013 по 30.06.2016 включительно.
16С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 г. № 39 по 31.12.2016 включительно.
17С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.06.2015 по 31.12.2016 включительно.
18С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2015 г. № 26 по 31.12.2016 включительно.
19С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 18 сентября 2014 г. № 67 по 30.09.2017 включительно.
20С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.09.2014 по 31.12.2017 включительно.
21С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 02.09.2014 по 01.09.2016 включительно.
22С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 28 апреля 2015 г. № 22 по 31.12.2015 включительно.
23С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 5% от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 31 января 2014 г. № 3 по 31.12.2015 включительно.
24С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.07.2014 по 31.12.2015 включительно.
25С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2015 г. № 25 по 31.12.2016 включительно.
26С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 18 сентября 2014 г. № 105 по 31.08.2016 включительно.
27С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.02.2014 по 31.12.2015 включительно.
28С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется по 31.12.2018 включительно.
29С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 мая 2015 г. № 57 по 31.12.2018 включительно.

15С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.07.2013 бастап 30.06.2016 қоса алғанда қолданылады.
16С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 39 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2016 қоса алғанда қолданылады.
17С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.06.2015 бастап 31.12.2016 қоса алғанда қолданылады.
18С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 26 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2016 қоса алғанда қолданылады.
19С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 67 шешімі күшіне енген күннен бастап 30.09.2017 қоса алғанда қолданылады.
20С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.09.2014 бастап 31.12.2017 қоса алғанда қолданылады.
21С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 02.09.2014 бастап 01.09.2016 қоса алғанда қолданылады.
22С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 22 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2015 қоса алғанда қолданылады.
23С) Кедендік құннан 5 % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің
2014 жылғы 31 қаңтардағы № 3 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2015 қоса алғанда қолданылады.
24С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.07.2014 бастап 31.12.2015 қоса алғанда қолданылады.
25С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы28 мамырдағы № 25 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2016 қоса алғанда қолданылады.
26С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 105 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.08.2016 қоса алғанда қолданылады.
27С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 01.02.2014 бастап 31.12.2015 қоса алғанда қолданылады.
28С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 31.12.2018 қоса алғанда қолданылады.
29С) Кедендік құннан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 19 мамырдағы № 57 шешімі күшіне енген күннен бастап 31.12.2018 қоса алғанда қолданылады.