О внесении изменений в Перечень стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза «О безопасности парфюмерно-косметической продукции» (ТР ТС 009/2011)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 года № 95
В соответствии с пунктом 4 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 5 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Перечень стандартов, в результате применения которых на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований технического регламента Таможенного союза «О безопасности парфюмерно-косметической продукции» (ТР ТС 009/2011), утвержденный Решением Комиссии Таможенного союза от 23 сентября 2011 г. № 799, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 18 августа 2015 г. № 95
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Перечень стандартов, в результате применения которых
на добровольной основе обеспечивается соблюдение требований
технического регламента Таможенного союза «О безопасности
парфюмерно-косметической продукции» (ТР ТС 009/2011)
Перечень изложить в следующей редакции:
«УТВЕРЖДЕН
Решением Комиссии Таможенного союза
от 23 сентября 2011 г. № 799
(в редакции Решения Коллегии
Евразийской экономической комиссии

Кеден одағының "Парфюмерлік-косметикалық өнім қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 009/2011) талаптарын сақтау соларды қолдану нәтижесінде ерікті негізде қамтамасыз етілетін стандарттар тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 95 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 4-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 799 шешімімен бекітілген "Парфюмерлік-косметикалық өнім қауіпсіздігі туралы" Кеден одағы техникалық регламентінің (КО ТР 009/2011) талаптарын сақтау соларды қолдану нәтижесінде ерікті негізде қамтамасыз етілетін стандарттар тізбесіне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының
2015 жылғы 18 тамыздағы № 95 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағының "Парфюмерлік-косметикалық өнім қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 009/2011) талаптарын сақтау соларды қолдану нәтижесінде ерікті негізде қамтамасыз етілетін стандарттар тізбесіне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
Тізбе мынадай редакцияда жазылсын:
"Кеден одағы Комиссиясының
2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 799 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
(Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының

пункты 3.1.1 и 4.3
ГОСТ 31649-2012
Продукция декоративной косметики на жировосковой основе. Общие технические условия
4
пункты 4.2.1 и 4.2.3
ГОСТ 31677-2012
Продукция парфюмерно-косметическая в аэрозольной упаковке. Общие технические условия
5
пункты 3.1.1 и 3.2
ГОСТ 31678-2012
Продукция парфюмерная жидкая. Общие технические условия
6
пункт 3.2 ГОСТ 31679-2012
Продукция косметическая жидкая. Общие технические условия
7
пункты 3.2.1 и 3.2.2
ГОСТ 31692-2012
Продукция косметическая для бритья. Общие технические условия
8
пункты 3.2.1 и 3.2.2
ГОСТ 31693-2012
Продукция косметическая для ухода за ногтями. Общие технические условия
9
пункты 3.2.1 и 3.2.2
ГОСТ 31695-2012
Гели косметические. Общие технические условия
10
пункты 3.2 и 4.3
ГОСТ 31696-2012
Продукция косметическая гигиеническая моющая. Общие технические условия
11
пункты 3.2 и 4.3
ГОСТ 31697-2013
Продукция декоративной косметики на эмульсионной основе. Общие технические условия
12
пункты 3.2 и 4.3
ГОСТ 31698-2013
Продукция косметическая порошкообразная и компактная. Общие технические условия
13
пункт 4.12
ГОСТ 32837-2014
Продукция косметическая для окрашивания и осветления волос. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
14
пункт 4.2
ГОСТ 32850-2014
Продукция косметическая для химической завивки и распрямления волос. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
15
пункт 5.9
ГОСТ 32851-2014
Продукция косметическая для принятия ванн. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
16
пункт 5.2
ГОСТ 32852-2014
Масла косметические. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
17
пункт 5.5
ГОСТ 32853-2014
Продукция парфюмерная твердая и сухая. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
18
пункт 4.2
ГОСТ 32854-2014
Продукция косметическая для моделирования и полирования ногтей. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
19
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1670-2006
Изделия косметические жидкие. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
20
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1671-2006
Изделия декоративной косметики на эмульсионной основе. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
21
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1672-2006
Изделия декоративной косметики на жировосковой основе. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
22
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1673-2006
Кремы косметические. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
23
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1674-2006
Изделия косметические порошкообразные и компактные. Общие технические условия

3.1.1және 4.3-тармақтар
МЕМСТ 31649-2012
Майлы-балауызды негіздегі сәндік косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
4
4.2.1 және 4.2.3-тармақтар МЕМСТ 31677-2012
Аэрозольбумасындағы парфюмерлік-косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
5
3.1.1 және 3.2-тармақтар МЕМСТ 31678-2012
Сұйық парфюмерлік өнім. Жалпы техникалық шарттар
6
3.2-тармақМЕМСТ 31679-2012
Сұйық косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
7
3.2.1 және 3.2.2-тармақтар МЕМСТ 31692-2012
Қырынуға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
8
3.2.1 және 3.2.2-тармақтар МЕМСТ 31693-2012
Тырнақ күтіміне арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
9
3.2.1 және 3.2.2-тармақтар МЕМСТ 31695-2012
Косметикалық гельдер. Жалпы техникалық шарттар
10
3.2 және 4.3-тармақтар МЕМСТ 31696-2012
Жуынуға арналған гигиеналық косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
11
3.2 және 4.3-тармақтар МЕМСТ 31697-2013
Эмульсиялық негіздегі сәндік косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
12
3.2 және 4.3-тармақтар МЕМСТ 31698-2013
Ұнтақ тәрізді және жинақы косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
13
4.12-тармақ МЕМСТ 32837-2014
Шашты бояуға және түссіздендіруге арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
14
4.2-тармақ МЕМСТ 32850-2014
Шашты химиялық бұйралауға және түзулеуге арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
Рет
Кеден
одағы
техникалық регламентінің
элементтері
союза
Стандарттың белгіленімі
Стандарттың атауы
Ескерту
1
2
3
4
5
15
5.9-тармақ МЕМСТ 32851-2014
Ванна қабылдауға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
16
5.2-тармақ МЕМСТ 32852-2014
Косметикалық майлар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
17
5.5-тармақ МЕМСТ 32853-2014
Қатты және құрғақ парфюмерлік өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
18
4.2-тармақ МЕМСТ 32854-2014
Тырнақты сәндеуге және жылтыратуға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
19
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ 1670-2006
Сұйық косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
20
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ1671-2006
Эмульсиялық негіздегі сұйық косметикалық бұйым. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
21
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ 1672-2006
Майлы-балауызды негіздегі сәндік косметикалық бұйым. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
22
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ 1673-2006
Косметикалық кремдер. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
23
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ 1674-2006
Ұнтақ тәрізді және жинақы косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар

применяется до 01.01.2017
24
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1675-2006
Изделия косметические гигиенические моющие. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
25
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1736-2007
Средства гигиены полости рта жидкие. Общие технические условия
26
пункты 3.2 и 4.3 СТБ 1886-2008
Изделия косметические для ухода за ногтями. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
27
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1949-2009
Гели косметические. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
28
пункты 3.2 и 4.2 СТБ 1973-2009
Изделия парфюмерные жидкие. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
29
пункт 4.2 СТБ 2217-2011
Изделия косметические для бритья. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
30
пункт 4.2.3 СТБ 2240-2011
Изделия косметические в аэрозольной упаковке. Общие технические условия

01.01.2017 дейін қолданылады
24
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ1675-2006
Жуынуға арналған гигиеналық косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
25
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ 1736-2007
Ауыз қуысының гигенасына арналған сұйық заттар. Жалпы техникалық шарттар
26
3.2 және 4.3-тармақтар БСТ 1886-2008
Тырнақ күтіміне арналған косметикалық бұйым. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
27
3.2 және 4.2-тармақтар БСТ 1949-2009
Косметикалық гельдер. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
28
3.2 және4.2-тармақтар БСТ 1973-2009
Сұйық парфюмерлік бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
Рет
Кеден
одағы
техникалық регламентінің
элементтері
союза
Стандарттың белгіленімі
Стандарттың атауы
Ескерту
1
2
3
4
5
29
4.2-тармақ БСТ 2217-2011
Қырынуға арналған косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
30
4.2.3-тармақ БСТ 2240-2011
Аэрозоль бумасындағы косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар

применяется до 01.01.2017
31
пункт 3
статьи 5
пункт 3.1.4 (в части водородного показателя (рН) и массовой доли фторида) ГОСТ 7983-99
Пасты зубные. Общие технические условия
32
пункты 3.1.3 и 4.2 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31460-2012
Кремы косметические. Общие технические условия
33
пункты 3.1.3 и 4.2 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31649-2012
Продукция декоративной косметики на жировосковой основе. Общие технические условия
34

01.01.2017 дейін қолданылады
31
5-баптың
3-тармағы
3.1.4-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) және фторидтің массалық үлесі бөлігінде) МЕМСТ 7983-99
Тіс пасталары. Жалпы техникалық шарттар
32
3.1.3 және 4.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31460-2012
Косметикалық кремдер. Жалпы техникалық шарттар
33
3.1.3 және 4.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31649-2012
Майлы-балауызды негіздегі сәндік косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
34

пункты 4.1.4, 4.1.5, 4.1.6, 4.1.7, 4.1.8 и 5.2 (в части водородного показателя (рН))
ГОСТ 31677-2012
Продукция парфюмерно-косметическая в аэрозольной упаковке. Общие технические условия
35
пункты 3.1.3 и 4.2 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31679-2012
Продукция косметическая жидкая. Общие технические условия
36
пункты 3.1.3, 3.1.4, 3.1.5 и 3.1.6
(в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31692-2012
Продукция косметическая для бритья. Общие технические условия
37
пункты 3.1.3, 3.1.4, 3.1.5, 3.1.6, 3.1.7, 3.1.8 и 4.3 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31693-2012
Продукция косметическая для ухода за ногтями. Общие технические условия
38
пункты 3.1.3 и 4.2 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31695-2012
Гели косметические. Общие технические условия
39
пункты 3.1.3 и 4.2 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31696-2012
Продукция косметическая гигиеническая моющая. Общие технические условия
40

4.1.4, 4.1.5, 4.1.6, 4.1.7, 4.1.8 және 5.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
МЕМСТ 31677-2012
Аэрозоль бумасындағы парфюмерлік-косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
35
3.1.3 және 4.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31679-2012
Сұйық косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
36
3.1.3, 3.1.4, 3.1.5 және 3.1.6-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31692-2012
Қырынуға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
37
3.1.3, 3.1.4, 3.1.5, 3.1.6, 3.1.7, 3.1.8 және 4.3-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31693-2012
Тырнақ күтіміне арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
Рет
Кеден
одағы
техникалық
регламентінің
элементтері
Стандарттың белгіленімі
Стандарттың атауы
Ескерту
1
2
3
4
5
38
3.1.3 және 4.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31695-2012
Косметикалық гельдер. Жалпы техникалық шарттар
39
3.1.3 және 4.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31696-2012
Жуынуға арналған гигиеналық косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
40

пункты 3.1.3 и 4.2 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31697-2013
Продукция декоративной косметики на эмульсионной основе. Общие технические условия
41
пункты 3.1.3 и 4.2 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 31698-2013
Продукция косметическая порошкообразная и компактная. Общие технические условия
42
пункты 4.2, 4.3, 4.4, 4.5, 4.6, 4.7, 4.8 и 4.9 (в части водородного показателя (рН))
ГОСТ 32837-2014
Продукция косметическая для окрашивания и осветления волос. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
43
пункты 4.1.3 и 4.1.4 (в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 32850-2014
Продукция косметическая для химической завивки и распрямления волос. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
44
пункты 5.2, 5.3, 5.4, 5.5 и 5.6
(в части водородного показателя (рН)) ГОСТ 32851-2014
Продукция косметическая для принятия ванн. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
45
пункт 5.1.2 (в части водородного показателя (рН))
ГОСТ 32852-2014
Масла косметические. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
46
пункты 4.1.2, 4.1.3, 4.1.4, 4.1.5 и 4.1.6 (в части водородного показателя (рН))
ГОСТ 32854-2014
Продукция косметическая для моделирования и полирования ногтей. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
47
пункт 3.1.2 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1670-2006
Изделия косметические жидкие. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
48
пункт 3.1.2 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1671-2006
Изделия декоративной косметики на эмульсионной основе. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
49
пункт 3.1.2 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1672-2006
Изделия декоративной косметики на жировосковой основе. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
50
пункт 3.1.2 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1673-2006
Кремы косметические. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
51
пункт 3.1.2 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1674-2006
Изделия косметические порошкообразные и компактные. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
52
пункт 3.1.2 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1675-2006
Изделия косметические гигиенические моющие. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
53
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН) и массовой доли фторидов) СТБ 1736-2007
Средства гигиены полости рта жидкие. Общие технические условия
54
пункты 3.1.2, 3.1.3, 3.1.4, 3.1.5, 3.1.6, 3.1.7 и 3.1.8 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1886-2008
Изделия косметические для ухода за ногтями. Общие технические условия

3.1.3 және 4.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31697-2013
Эмульсиялық негіздегі сәндік косметикалық өнім. Жалпы
техникалық шарт
41
3.1.3 және 4.2-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 31698-2013
Ұнтақ тәрізді және жинақы косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
42
4.2, 4.3, 4.4,4.5, 4.6, 4.7, 4.8 және 4.9-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
МЕМСТ 32837-2014
Шашты бояуға және түссіздендіруге арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
43
4.1.3 и 4.1.4-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 32850-2014
Шашты химиялық бұйралауға және түзулеуге арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
44
5.2, 5.3, 5.4, 5.5 және 5.6-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) МЕМСТ 32851-2014
Ванна қабылдауға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
45
5.1.2-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
МЕМСТ 32852-2014
Косметикалық майлар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
Рет
Кеден
одағы
техникалық
регламентінің
элементтері
Стандарттың белгіленімі
Стандарттың атауы
Ескерту
1
1
2
3
4
5
46
4.1.2, 4.1.3, 4.1.4, 4.1.5 және 4.1.6-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
МЕМСТ 32854-2014
Тырнақты сәндеуге және жылтыратуға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
47
3.1.2-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1670-2006
Сұйық косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
48
3.1.2-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1671-2006
Эмульсиялық негіздегі сәндік косметикалық бұйым. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
49
3.1.2-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1672-2006
Майлы-балауызды негіздегі сәндік косметикалық бұйым. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
50
3.1.2-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1673-2006
Косметикалық кремдер. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
51
3.1.2-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1674-2006
Ұнтақ тәрізді және жинақы косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
52
3.1.2-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1675-2006
Жуынуға арналған гигиеналық косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
53
3.1.3-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) және фторидтің массалық үлесі бөлігінде) БСТ 1736-2007
Ауыз қуысының гигиенасына арналған сұйық заттар. Жалпы техникалық шарттар
54
3.1.2, 3.1.3, 3.1.4, 3.1.5, 3.1.6, 3.1.7 және 3.1.8-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1886-2008
Тырнақ күтіміне арналған косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар

применяется до 01.01.2017
55
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 1949-2009
Гели косметические. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
56
пункты 3.1.3, 3.1.4, 3.1.5 и 3.1.6 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 2217-2011
Изделия косметические для бритья. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
57
пункты 4.1.4, 4.1.5, 4.1.6, 4.1.7
и 4.1.8 (в части водородного показателя (рН)) СТБ 2240-2011
Изделия косметические в аэрозольной упаковке. Общие технические условия
применяется до 01.01.2017
58
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН) и массовой доли фторидов)
СТ РК ГОСТ Р 51577-2003
Средства гигиены полости рта жидкие. Общие технические условия
59
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН))
СТ РК ГОСТ Р 51579-2003
Изделия косметические жидкие. Общие технические условия
применяется до 01.01.2016
60
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН))
СТ РК ГОСТ Р 52343-2007
Кремы косметические. Общие технические условия
применяется до 01.01.2016
61
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН))
СТ РК ГОСТ Р 52344-2007
Изделия косметические порошкообразные и компактные. Общие технические условия
применяется до 01.01.2016
62
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН))
СТ РК ГОСТ Р 52345-2007
Изделия косметические гигиенические моющие. Общие технические условия
применяется до 01.01.2016
63
пункт 3.1.3 (в части водородного показателя (рН) и массовой доли фторидов) ГОСТ Р 51577-2000
Средства гигиены полости рта жидкие. Общие технические условия
64
пункты 4 – 6
статьи 5
пункт 3.1.4 (микробиологическая чистота по показателям: общее количество мезофильных аэробных микроорганизмов, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosа)
ГОСТ 7983-99
Пасты зубные. Общие технические условия
65
пункт 6.1
ГОСТ 28546-2014
Мыло туалетное твердое. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
66
пункты 3.1.4, 4.1 и 4.2
ГОСТ 31460-2012
Кремы косметические. Общие технические условия
67
пункты 3.1.4, 4.1 и 4.2
ГОСТ 31649-2012
Продукция декоративной косметики на жировосковой основе. Общие технические условия
68
пункты 4.1.9, 5.1 и 5.2
ГОСТ 31677-2012
Продукция парфюмерно-косметическая в аэрозольной упаковке. Общие технические условия
69
пункты 3.1.5, 3.1.6, 4.1 и 4.2 ГОСТ 31678-2012
Продукция парфюмерная жидкая. Общие технические условия
70
пункты 3.1.4, 4.1 и 4.2
ГОСТ 31679-2012
Продукция косметическая жидкая. Общие технические условия
71
пункты 3.1.7 и 4.1
ГОСТ 31692-2012
Продукция косметическая для бритья. Общие технические условия
72
пункты 3.1.9, 4.2 и 4.3
ГОСТ 31693-2012
Продукция косметическая для ухода за ногтями. Общие технические условия
73
пункты 3.1.4, 4.1 и 4.2
ГОСТ 31695-2012
Гели косметические. Общие технические условия
74
пункты 3.1.4, 4.1 и 4.2
ГОСТ 31696-2012
Продукция косметическая гигиеническая моющая. Общие технические условия
75
пункты 3.1.4, 4.1 и 4.2
ГОСТ 31697-2013
Продукция декоративной косметики на эмульсионной основе. Общие технические условия
76
пункты 3.1.4, 4.1 и 4.2
ГОСТ 31698-2013
Продукция косметическая порошкообразная и компактная. Общие технические условия
77
пункты 4.10, 4.11 и 5.4
ГОСТ 32837-2014
Продукция косметическая для окрашивания и осветления волос. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
78
пункты 4.1.5 и 5.2
ГОСТ 32850-2014
Продукция косметическая для химической завивки и распрямления волос. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
79
пункты 5.7, 5.8 и 6.1
ГОСТ 32851-2014
Продукция косметическая для принятия ванн. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
80
пункты 5.1.3, 5.1.4 и 6.1
ГОСТ 32852-2014
Масла косметические. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
81
пункты 5.3, 5.4 и 6.1
ГОСТ 32853-2014
Продукция парфюмерная твердая и сухая. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
82
пункты 4.1.7, 4.1.8 и 5.1
ГОСТ 32854-2014
Продукция косметическая для моделирования и полирования ногтей. Общие технические условия
применяется с 01.01.2016
83
пункты 3.1.3, 3.1.4 и 4.1
СТБ 1670-2006
Изделия косметические жидкие. Общие технические условия

01.01.2017 дейін қолданылады
55
3.1.3-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 1949-2009
Косметикалық гельдер. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
56
3.1.3, 3.1.4, 3.1.5 және 3.1.6-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде) БСТ 2217-2011
Қырынуға арналған косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
*
Рет
Кеден
одағы
техникалық
регламентінің
элементері
Стандарттың белгіленімі
Стандарттың атауы
Ескерту
1
2
3
4
5
57
4.1.4, 4.1.5, 4.1.6, 4.1.7 және 4.1.8-тармақтар (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
БСТ 2240-2011
Аэрозольдық бумадағы косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2017 дейін қолданылады
58
3.1.3-тармақ тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) және фторидтің массалық үлесі бөлігінде)
ҚР СТ МЕМСТ 51577-2003
Ауыз қуысының гигиенасына арналған сұйық заттар. Жалпы техникалық шарттар
59
3.1.3-тармақ(сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
ҚР СТ МЕМСТ 51579-2003
Сұйық косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 дейін қолданылады
60
3.1.3-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
ҚР СТМЕМСТ 52343-2007
Косметикалық кремдер. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 дейін қолданылады
61
3.1.3-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
ҚР СТ МЕМСТ 52344-2007
Ұнтақ тәрізді және жинақы косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 дейін қолданылады
62
3.1.3-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) бөлігінде)
ҚР СТ МЕМСТ 52345-2007
Жуынуға арналған гигиеналық косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 дейін қолданылады
63
3.1.3-тармақ (сутегі көрсеткіші (pH) және фторидтің массалық үлесі бөлігінде)МЕМСТ 51577-2000
Ауыз қуысының гигиенасына арналған сұйық заттар. Жалпы техникалық шарттар
Рет
Кеден
одағы
техникалық
регдаментінің
элементері
Стандарттың белгіленімі
Стандарттың атауы
Ескерту
1
2
3
4
5
64
5-баптың
4-6-тармақтары
3.1.4-тармақ (көрсеткіштері бойынша микробиологиялық тазалық: мезофильдік аэробтық микроорганизмдердің жалпы саны, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa) МЕМСТ 7983-99
Тіс пасталары. Жалпы техникалық шарттар
65
6.1-тармақ МЕМСТ 28546-2014
Қатты иіс сабын. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
66
3.1.4, 4.1 және 4.2-тармақтар МЕМСТ 31460-2012
Косметикалық кремдер. Жалпы техникалық шарттар
67
3.1.4, 4.1 және 4.2-тармақтар МЕМСТ 31649-2012
Майлы-балауызды негіздегі сәндік косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
68
4.1.9, 5.1 және 5.2-тармақтар МЕМСТ 31677-2012
Аэрозольдықбумадағы парфюмерлік-косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
69
3.1.5, 3.1.6, 4.1 және 4.2-тармақтарМЕМСТ 31678-2012
Сұйық парфюмерлік өнім. Жалпы техникалық шарттар
70
3.1.4, 4.1 және 4.2-тармақтар МЕМСТ 31679-2012
Сұйық косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
71
3.1.7 және 4.1-тармақтар МЕМСТ 31692-2012
Қырынуға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
72
3.1.9, 4.2 және 4.3-тармақтар МЕМСТ 31693-2012
Тырнақ күтіміне арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
73
3.1.4, 4.1 және 4.2-тармақтар МЕМСТ 31695-2012
Косметикалық гельдер. Жалпы техникалық шарттар
74
3.1.4, 4.1 және 4.2-тармақтар МЕМСТ 31696-2012
Жуынуға арналған гигиеналық косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
Рет
Кеден
одағының
техникалық
регламентінің
элементтері
Стандарттың белгіленімі
Стандарттың атауы
Ескерту
1
2
3
4
5
75
3.1.4, 4.1 және 4.2-тармақтар МЕМСТ 31697-2013
Эмульсиялық негіздегі сәндік косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
76
3.1.4, 4.1 және 4.2-тармақтар МЕМСТ 31698-2013
Ұнтақ тәрізді және жинақы косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
77
4.10, 4.11 және 5.4-тармақтар МЕМСТ 32837-2014
Шашты бояуға және түссіздендіруге арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
78
4.1.5 және 5.2-тармақтар МЕМСТ 32850-2014
Шашты химиялық бұйралауға және түзулеуге арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
79
5.7, 5.8 және 6.1-тармақтар МЕМСТ 32851-2014
Ванна қабылдауға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
80
5.1.3, 5.1.4 және 6.1-тармақтар МЕМСТ 32852-2014
Косметикалық майлар. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
81
5.3, 5.4 және 6.1-тармақтар МЕМСТ 32853-2014
Қатты және құрғақ парфюмерлік өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
82
4.1.7, 4.1.8 және 5.1-тармақтар МЕМСТ 32854-2014
Тырнақты сәндеуге және жылтыратуға арналған косметикалық өнім. Жалпы техникалық шарттар
01.01.2016 баст. қолданылады
83
3.1.3, 3.1.4 және 4.1-тармақтар БСТ 1670-2006
Сұйық косметикалық бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар