Об отчете о зачислении и распределении сумм ввозных таможенных пошлин между бюджетами Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации в 2014 году
Решение Евразийского межправительственного совета от 29 мая 2015 года № 5
На основании пункта 54 Протокола о порядке зачисления и распределения сумм ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие), их перечисления в доход бюджетов государств-членов (приложение № 5 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), подпункта 4 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), приняв к сведению информацию Евразийской экономической комиссии о зачислении и распределении сумм ввозных таможенных пошлин между бюджетами Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации в 2014 году, Евразийский межправительственный совет решил:
Коллегии Евразийской экономической комиссии осуществлять мониторинг реализации Протокола о порядке зачисления и распределения сумм ввозных таможенных пошлин (иных пошлин, налогов и сборов, имеющих эквивалентное действие), их перечисления в доход бюджетов государств-членов (приложение № 5 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года).
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации

2014 жылы Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының арасында кедендік әкелу баждарының сомаларын есепке жатқызу және бөлу жөніндегі есеп туралы
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 5 шешімі
Кедендік әкелу баждарының (балама әрекеті бар өзге де баждар, салықтар мен алымдар) сомаларын есепке жатқызу және бөлу, оларды мүше мемлекеттер бюджеттерінің кірісіне аудару тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 5 қосымша) 54-тармағының, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағы 4) тармақшасының негізінде, Еуразиялық экономикалық комиссияның 2014 жылы Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының арасында кедендік әкелу баждарының сомаларын есепке жатқызу және бөлу жөніндегі ақпаратын назарға алып, Еуразиялық үкіметаралық кеңес шешті:
Еуразиялық экономикалық комиссияның Алқасы Кедендік әкелу баждарының (балама әрекеті бар өзге де баждар, салықтар мен алымдар) сомаларын есепке жатқызу және бөлу, оларды мүше мемлекеттер бюджеттерінің кірісіне аудару тәртібі туралы хаттаманың
(2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 5 қосымша) іске асырылуына мониторингті жүзеге асырсын.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей
Федерациясынан