О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 октября 2012 г. № 181
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 декабря 2016 года № 171
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, с учетом абзаца второго пункта 6 Положения о порядке разработки, принятия, внесения изменений и отмены технического регламента Таможенного союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 20 июня 2012 г. № 48, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 октября 2012 г. № 181 «О порядке введения в действие технического регламента Таможенного союза «О безопасности сельскохозяйственных и лесохозяйственных тракторов и прицепов к ним» (TP ТС 031/2012)» следующие изменения:
а) в абзаце первом пункта 1.1 слова «15 марта 2017 года» заменить словами «15 марта 2019 года, за исключением документов на партии продукции, срок действия которых ограничивается количественной квотой»;
б) в абзаце первом пункта 1.2 слова «15 марта 2017 года» заменить словами «15 марта 2019 года».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы қазандағы № 181 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 171 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 48 шешімімен бекітілген Кеден одағының техникалық регламентін әзірлеу, қабылдау, оған өзгерістер енгізу мен күшін жою тәртібі туралы ереженің 6-тармағының екінші абзацын ескере отырып, 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 2 қазандағы "Ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы тракторларының және олардың тіркемелерінің қауіпсіздігі туралы" Кеден одағының техникалық регламентін (КО ТР 031/2012) қолданысқа енгізу тәртібі туралы" № 181 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 1.1-тармағының бірінші абзацындағы "2017 жылғы 15 наурыз" деген сөздер "жарамдылық мерзімі сандық квотамен шектелетін өнімдер партиясының құжаттарын қоспағанда, 2019 жылғы 15 наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 1.2-тармағының бірінші абзацындағы "2017 жылғы 15 наурыз" деген сөздер "2019 жылғы 15 наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян