О Программе статистических работ Евразийской экономической комиссии на 2017 год
Распоряжение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 6 декабря 2016 года № 194
В соответствии с пунктом 13 Протокола о порядке формирования и распространения официальной статистической информации Евразийского экономического союза (приложение № 4 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Утвердить прилагаемую Программу статистических работ Евразийской экономической комиссии на 2017 год.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян
УТВЕРЖДЕНА
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 6 декабря 2016 г. № 194
ПРОГРАММА
статистических работ Евразийской экономической комиссии
на 2017 год
Наименование
статистической работы
Отчетный
период
Дата
выпуска1
1
2
3
I. Экспресс-информации
1.О промышленном производстве в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
3 февраля
28 февраля
28 марта
28 апреля
29 мая
27 июня
28 июля
29 августа
28 сентября
27 октября
28 ноября
28 декабря
2.О производстве сельскохозяйственной
продукции в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
3 февраля
28 февраля
28 марта
28 апреля
269 мая
27 июня
28 июля
29 августа
28 сентября
27 октября
28 ноября
28 декабря
3.Об индексах потребительских цен в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
26 января
17 февраля
17 марта
18 апреля
22 мая
19 июня
17 июля
17 августа
18 сентября
17 октября
17 ноября
18 декабря
4.Об индексах цен производителей
промышленной продукции в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
1 февраля
1 марта
31 марта
28 апреля
30 мая
29 июня
31 июля
30 августа
29 сентября
31 октября
30 ноября
28 декабря
5.Об индексах цен на отдельные виды
топливно-энергетических ресурсов в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
2017 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
15 февраля
16 мая
16 августа
15 ноября
6.Об исполнении бюджетов и государственном
долге в Евразийском экономическом союзе
2016 год
2017 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
28 февраля
23 мая
22 августа
23 ноября
7.Об итогах торгов на фондовых и товарных
биржах в Евразийском экономическом союзе
2017 год:
I квартал
II квартал
III квартал
14 апреля
14 июля
17 октября
8.О платежных балансах в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – сентябрь
январь – декабрь
2017 год:
январь – март
январь – июнь
25 января
13 апреля
17 июля
16 октября
9.О внешнем долге в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
III квартал
IV квартал
2017 год:
I квартал
II квартал
23 января
24 апреля
24 июля
23 октября
10.Взаимные инвестиции государств – членов Евразийского экономического союза
2016 год:
III квартал
IV квартал
2017 год:
I квартал
II квартал
28 марта
3 июля
28 сентября
25 декабря
11.Экспорт и импорт услуг государств – членов Евразийского экономического союза
2016 год:
III квартал
IV квартал
2017 год:
I квартал
II квартал
26 января
14 апреля
18 июля
18 октября
12.Взаимные услуги государств – членов Евразийского экономического союза
2016 год
1 декабря
13.О платежах за экспорт и импорт товаров и услуг
в Евразийском экономическом союзе
2016 год
19 мая
14.Об итогах внешней и взаимной торговли товарами государств – членов Евразийского экономического союза
2016 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
16 января
15 февраля
16 марта
14 апреля
15 мая
15 июня
14 июля
15 августа
15 сентября
16 октября
15 ноября
15 декабря
15.О демографической ситуации в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
2017 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
28 февраля
25 мая
24 августа
24 ноября
16.О безработице в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
30 января
27 февраля
27 марта
27 апреля
29 мая
27 июня
27 июля
28 августа
27 сентября
27 октября
27 ноября
27 декабря
17.О заработной плате в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
январь – декабрь
(по оперативным данным)
2017 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
6 февраля
28 апреля
28 июля
30 октября
II. Аналитические обзоры
18.Об основных социально-экономических показателях Евразийского экономического союза
2016 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
13 января
10 февраля
10 марта
7 апреля
12 мая
7 июня
7 июля
7 августа
7 сентября
6 октября
8 ноября
7 декабря
19.Об итогах внешней торговли товарами
государств – членов Евразийского экономического союза
2016 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
25 января
28 февраля
11 августа
24 марта
25 апреля
25 мая
26 июня
25 июля
25 августа
25 сентября
25 октября
24 ноября
25 декабря
20.Об итогах взаимной торговли товарами государств – членов Евразийского экономического союза
2016 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
25 января
28 февраля
11 августа
24 марта
25 апреля
25 мая
26 июня
25 июля
25 августа
25 сентября
25 октября
24 ноября
25 декабря
21.О рынке труда в Евразийском экономическом союзе
2016 год
30 октября
III. Статистические таблицы
22.Макроэкономические показатели, определяющие устойчивость экономического развития
государств – членов Евразийского
экономического союза (в части финансовой статистики)
2016 год:
IV квартал
2017 год:
I квартал
II квартал
III квартал
20 марта
19 июня
18 сентября
18 декабря
23.Показатели финансовой статистики для мониторинга Основных направлений экономического развития Евразийского экономического союза
2016 год
30 июня
24.Основные показатели финансовой статистики по государствам – членам Евразийского экономического союза
2016 год:
IV квартал
2017 год:
I квартал
II квартал
10 мая
10 августа
10 ноября
25.Экспорт и импорт услуг, обладающих интеграционным потенциалом
2016 год
17 ноября
26.Платежи за экспорт и импорт товаров и услуг в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
III квартал
IV квартал
2017 год:
I квартал
II квартал
27 февраля
30 мая
30 августа
30 ноября
27.Внешняя торговля товарами государств – членов Евразийского экономического союза2
2016 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
20 января
20 февраля
28 июля
20 марта
20 апреля
19 мая
20 июня
20 июля
21 августа
20 сентября
20 октября
20 ноября
20 декабря
28.Взаимная торговля товарами государств – членов Евразийского экономического союза3
2016 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
20 января
20 февраля
28 июля
20 марта
20 апреля
19 мая
20 июня
20 июля
21 августа
20 сентября
20 октября
20 ноября
20 декабря
29.Таблицы 3.1, 3.2, 3.6 и 3.7 Вопросника № 3 Статкомитета СНГ по статистике внешнеэкономических связей
по Республике Армения, Республике Беларусь, Республике Казахстан, Кыргызской Республике, Российской Федерации4
2016 год:
январь – ноябрь
2017 год:
январь
январь – февраль
январь – апрель
январь – май
январь – июль
январь – август
январь – октябрь
16 января
15 марта
14 апреля
15 июня
14 июля
15 сентября
16 октября
15 декабря
30.Таблицы 3.1, 3.2, 3.5 – 3.7 и 3.10 Вопросника № 3 Статкомитета СНГ по статистике внешнеэкономических связей по Республике Армения, Республике Беларусь, Республике Казахстан, Кыргызской Республике, Российской Федерации4
2016 год:
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2017 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
15 февраля
31 июля
15 мая
15 августа
15 ноября
31.Таблицы 3.3, 3.4, 3.8 и 3.9 Вопросника № 3 Статкомитета СНГ по статистике внешнеэкономических связей по Республике Армения, Республике Беларусь, Республике Казахстан, Кыргызской Республике, Российской Федерации4
2016 год:
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2017 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
20 февраля
31 июля
19 мая
21 августа
20 ноября
IV. Статистические бюллетени и сборники
32.Национальные счета.Статистика Евразийского экономического союза
2016 год
26 декабря
33.Статистика государственных финансов Евразийского экономического союза
2017 год:
I квартал
II квартал
III квартал
9 июня
12 сентября
12 декабря
34.Денежное обращение и кредитование.
Статистика Евразийского экономического союза
2017 год:
I квартал
II квартал
III квартал
15 июня
15 сентября
15 декабря
35.Финансовые организации в Евразийском экономическом союзе

Еуразиялық экономикалық комиссияның 2017 жылға арналған статистикалық жұмыстар бағдарламасы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 194 өкімі.
Еуразиялық экономикалық одақтың ресми статистикалық ақпаратын қалыптастыру және тарату тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 4 қосымша) 13-тармағына сәйкес:
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық комиссияның 2017 жылға арналған статистикалық жұмыстар бағдарламасы бекітілсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 194 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2017 жылға арналған статистикалық жұмыстар бағдарламасы
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
I. Жедел ақпараттар
1.      Еуразиялық экономикалық одақтағы өнеркәсіптік
өндіріс туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
3 ақпан
28 ақпан
28 наурыз
28 сәуір
29 мамыр
27 маусым
28 шілде
29 тамыз
28 қыркүйек
27 қазан
28 қараша
28 желтоқсан
2. Еуразиялық экономикалық одақта ауылшаруашылығы өнімін өндіру туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
3 ақпан
28 ақпан
28 наурыз
28 сәуір
29 мамыр
27 маусым
28 шілде
29 тамыз
28 қыркүйек
27 қазан
28 қараша
28 желтоқсан
1.      Еуразиялық экономикалық одақтағы тұтынушылар бағасының индексі туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар
26 қаңтар
17 ақпан
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
17 наурыз
18 сәуір
22 мамыр
19 маусым
17 шілде
17 тамыз
18 қыркүйек
17 қазан
17 қараша
18 желтоқсан
2.      Еуразиялық экономикалық одақтағы өнеркәсіптік өнімді өндірушілер бағасының индексі туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
1 ақпан
1 наурыз
31 наурыз
28 сәуір
30 мамыр
29 маусым 31 шілде
30 тамыз
29 қыркүйек
31 қазан
30 қараша
28 желтоқсан
3.      Еуразиялық экономикалық одақтағы отын-энергетикалық ресурстардың жекелеген түрлеріне арналған бағалар индексі туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
15 ақпан
16 мамыр
16 тамыз
15 қараша
4.      Еуразиялық экономикалық одақтағы бюджеттің орындалуы және мемлекеттік қарыз туралы
2016 жыл
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
28 ақпан
23 мамыр
22 тамыз
23 қараша
5.      Еуразиялық экономикалық одақтағы қор және тауар биржаларындағы сауда нәтижелері туралы
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
14 сәуір
14 шілде
17 қазан
6.      Еуразиялық экономикалық одақтағы төлем баланстары туралы
2016 жыл:
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
25 қаңтар
13 сәуір
17 шілде
16 қазан
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
7.      Еуразиялық экономикалық одақтағы сыртқы қарыз туралы
2016 жыл:
III тоқсан
IV тоқсан
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
23 қаңтар
24 сәуір
24 шілде
23 қазан
8.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің өзара инвестициялары
2016 жыл:
III тоқсан
IV тоқсан
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
28 наурыз
3 шілде
28 қыркүйек
25 желтоқсан
9.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің қызмет көрсетулерінің экспорты және импорты
2016 жыл:
III тоқсан
IV тоқсан
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
26 қаңтар
14 сәуір
18 шілде
18 қазан
10.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің өзара көрсетілетін қызметтері
2016 жыл
1 желтоқсан
11.      Еуразиялық экономикалық одақтағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің экспорты мен импортына төлемдер туралы
2016 жыл
19 мамыр
12.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің тауарлармен сыртқы және ішкі саудасының нәтижелері туралы
2016 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
16 қаңтар
15 ақпан
16 наурыз
14 сәуір
15 мамыр
15 маусым
14 шілде
15 тамыз
15 қыркүйек
16 қазан
15 қараша
15 желтоқсан
13.      Еуразиялық экономикалық одақтағы демографиялық жағдай туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
28 ақпан
25 мамыр
24 тамыз
24 қараша
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
14.      Еуразиялық экономикалық одақтағы жұмыссыздық туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
30 қаңтар
27 ақпан
27 наурыз
27 сәуір
29 мамыр
27 маусым
27 шілде
28 тамыз
27 қыркүйек
27 қазан
27 қараша
27 желтоқсан
15.      Еуразиялық экономикалық одақтағы еңбек ақы туралы
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
(жедел деректер бойынша)
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
6 ақпан
28 сәуір
28 шілде
30 қыркүйек
II. Талдамалық шолулар
16.      Еуразиялық экономикалық одақтың негізгі әлеуметтік-экономикалық көрсеткіштері туралы
2016 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
13 қаңтар
10 ақпан
10 наурыз
7 сәуір
12 мамыр
7 маусым
7 шілде
7 тамыз
7 қыркүйек
6 қазан
8 қараша
7 желтоқсан
17.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің тауарлармен сыртқы саудасының нәтижелері туралы
2016 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
25 қаңтар
28 ақпан
11 тамыз
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
24 наурыз
25 сәуір
25 мамыр
26 маусым
25 шілде
25 тамыз
25 қыркүйек
25 қазан
24 қараша
25 желтоқсан
18.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің тауарлармен өзара саудасының нәтижелері туралы
2016 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
25 қаңтар
28 ақпан
11 тамыз
24 наурыз
25 сәуір
25 мамыр
26 маусым
25 шілде
25 тамыз
25 қыркүйек
25 қазан
24 қараша
25 желтоқсан
19.      Еуразиялық экономикалық одақтағы еңбек нарығы туралы
2016 жыл
30 қазан
III. Статистикалық кестелер
20.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің экономикалық даму тұрақтылығын айқындайтын макроэкономикалық көрсеткіштер
2016 жыл:
IV тоқсан
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
20 наурыз
19 маусым
18 қыркүйек
18 желтоқсан
21.      Еуразиялық экономикалық одақтың Экономикалық дамуының негізгі бағыттарына мониторинг жүргізу үшін қаржылық статистика көрсеткіштері
2016 жыл
30 маусым
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
22.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттер бойынша қаржылық статистиканың негізгі көрсеткіштері
2016 жыл:
IV тоқсан
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
10 мамыр
10 тамыз
10 қараша
23.      Интеграциялық әлеуеті бар көрсетілетін қызметтердің экспорты және импорты
2016 жыл
17 қараша
24.      Еуразиялық экономикалық одақтағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің экспорты мен импортына төлемдер
2016 жыл:
III тоқсан
IV тоқсан
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
27 ақпан
30 мамыр
30 тамыз
30 қараша
25.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттер тауарларының сыртқы саудасы2
2016 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
20 қаңтар
20 ақпан
28 шілде
20 наурыз
20 сәуір
19 мамыр
20 маусым
20 шілде
21 тамыз
20 қыркүйек
20 қазан
20 қараша
20 желтоқсан
26.      Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттер тауарларымен өзара сауда3
2016 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
20 қаңтар
20 ақпан
28 шілде
20 наурыз
20 сәуір
19 мамыр
20 маусым
20 шілде
21 тамыз
20 қыркүйек
20 қазан
20 қараша
20 желтоқсан
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
27.      Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы бойынша сыртқы экономикалық байланыс статистикасы жөніндегі ТМД Статкомитетінің № 3 Сауалнамасының 3.1, 3.2, 3.6 және 3.7 кестелері4
2016 жыл:
қаңтар – қараша
2017 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қазан
16 қаңтар
15 наурыз
14 сәуір
15 маусым
14 шілде
15 қыркүйек
16 қазан
15 желтоқсан
28.      Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы бойынша сыртқы экономикалық байланыс статистикасы жөніндегі ТМД Статкомитетінің № 3 Сауалнамасының 3.1, 3.2, 3.5 – 3.7 және 3.10 кестелері4
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
15 ақпан
31 шілде
15 мамыр
15 тамыз
15 қараша
29.      Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы бойынша сыртқы экономикалық байланыс статистикасы жөніндегі ТМД Статкомитетінің № 3 Сауалнамасының 3.3, 3.4, 3.8 және 3.9 кестелері4
2016 жыл:
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
20 ақпан
31 шілде
19 мамыр
21 тамыз
20 қараша
IV. Статистикалық бюллетендер мен жинақтар
30.      Ұлттық шоттар.
Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2016 жыл
26 желтоқсан
31.      Еуразиялық экономикалық одақтың мемлекеттік қаржы статистикасы
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
9 маусым
12 қыркүйек
12 желтоқсан
32.      Ақша айналымы және кредиттеу.
Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2017 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
15 маусым
15 қыркүйек
15 желтоқсан
33.      Еуразиялық экономикалық одақтағы қаржы ұйымдары

на 1 июля 2016 г.
на 1 января 2017 г.
31 января
25 июля
36.Статистика внешнего сектора Евразийского экономического союза
2016 год
(по оперативным данным)
29 июня
37.Прямые инвестиции в Евразийском экономическом союзе
2016 год
(по оперативным данным)
2016 год
7 июля
20 декабря
38.Экспорт и импорт услуг в Евразийском экономическом союзе
2016 год
(по оперативным данным)
2016 год
11 июля
19 декабря
39.Финансовая статистика Евразийского экономического союза
2016 год
(по оперативным данным)
28 апреля
40.Внешняя торговля товарами.
Статистика Евразийского экономического союза5, 6
2016 год
(уточненные данные)
15 сентября
41.Взаимная торговля товарами.
Статистика Евразийского экономического союза6, 7
2016 год
(уточненные данные)
15 сентября
42.Социально-демографические индикаторы. Статистика Евразийского экономического союза
2016 год
январь – декабрь
2017 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
24 марта
6 июня
6 сентября
6 декабря
43.Евразийский экономический союз в цифрах6
2016 год
(по оперативным данным)
26 мая
44.Статистический ежегодник Евразийского экономического союза6
2016 год
21 ноября
45.Агропромышленный комплекс. Статистика Евразийского экономического союза
2016 год
21 августа
1Датой выпуска является дата размещения на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
2Детализация данных:
по странам и группировкам стран;
по разделам и группам единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС);
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации;
по широким экономическим категориям;
по группам товаров в зависимости от их назначения (инвестиционные, промежуточные, потребительские);
по товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна»;
по странам в разрезе «страна – товар» (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС);
по Евразийскому экономическому союзу в целом в разрезе подсубпозиций ТН ВЭД ЕАЭС в стоимостном и количественном выражении (по импорту – с разбивкой по странам-партнерам).
3Детализация данных:
по разделам и группам ТН ВЭД ЕАЭС;
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации;
по широким экономическим категориям;
по группам товаров в зависимости от их назначения (инвестиционные, промежуточные, потребительские);
по товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна».
4Датой выпуска является дата направления в электронном виде в Статкомитет СНГ.
5Детализация данных:
по странам и группировкам стран;
по разделам и группам ТН ВЭД ЕАЭС;
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации;
по широким экономическим категориям;
по группам товаров в зависимости от их назначения (инвестиционные, промежуточные, потребительские);
по основным товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна»;
по странам – основным торговым партнерам в разрезе «страна – товар» (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС).
6Выпускается также в виде печатного издания.
7Детализация данных:
по разделам и группам ТН ВЭД ЕАЭС;
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации;
по широким экономическим категориям;
по группам товаров в зависимости от их назначения (инвестиционные, промежуточные, потребительские);
по основным товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна».

2016 ж. 1 шілдеге
2017 ж. 1 қаңтарға
31 қаңтар
25 шілде
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні1
1
2
3
34.      Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы сектор статистикасы
2016 жыл
(жедел деректер бойынша)
29 маусым
35.      Еуразиялық экономикалық одақтағы тікелей инвестициялар
2016 жыл
(жедел деректер бойынша)
2016 жыл
7 шілде
20 желтоқсан
36.      Еуразиялық экономикалық одақта көрсетілетін қызметтердің экспорты және импорты
2016 жыл
(жедел деректер бойынша)
2016 жыл
11 шілде
19 желтоқсан
37.      Еуразиялық экономикалық одақтың қаржы статистикасы
2016 жыл
(жедел деректер бойынша)
28 сәуір
38.      Тауарлармен сыртқы саудалар.
Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы 5,6
2016 жыл
(нақтыланған деректер)
15 қыркүйек
39.      Тауарлармен өзара сауда.
Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы6,7
2016 жыл
(нақтыланған деректер)
15 қыркүйек
40.      Әлеуметтік-демографиялық индикаторлар.
Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2016 жыл
қаңтар – желтоқсан
2017 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
24 наурыз
6 маусым
6 қыркүйек
6 желтоқсан
41.      Еуразиялық экономикалық одақ цифрларда6
2016 жыл
(жедел деректер бойынша)
26 мамыр
42.      Еуразиялық экономикалық одақтың статистикалық жылдық жинағы6
2016 жыл
21 қараша
43.      Агроөнеркәсіптік кешен. Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2016 жыл
21 тамыз
_________________________
1 Ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында орналастырылған күн шығарылған күні болып табылады.
2 Деректерді тәптіштеу:
елдер және елдердің топтамасы бойынша;
Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметі бірыңғай тауар номенклатурасының бөлімдері мен топтары бойынша (бұдан әрі – ЕЭО СЭҚ ТН);
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандартты сауда сыныптауышының бөлімдері мен бөлімшелері бойынша;
кең экономикалық санаттар бойынша;
арналған мақсаттарына қарай тауарлар топтары бойынша (инвестициялық, аралық, тұтынушылық);
"тауар – ел" бөлігінде тауарлар бойынша (ЕЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша);
"тауар – ел" бөлігінде елдер бойынша (ЕЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша);
Еуразиялық экономикалық одақ бойынша тұтастай ЕЭО СЭҚ ТН кішісубпозициялары бөлігінде құндық және сандық көрсеткіште (импорт бойынша – әріптес елдер бойынша бөліп қарай отырып).
3 Деректерді тәптіштеу:
ЕЭО СЭҚ ТН бөлімдері мен топтары бойынша;
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандартты сауда сыныптауышының бөлімдері мен бөлімшелері бойынша;
кең экономикалық санаттар бойынша;
арналған мақсаттарына қарай тауарлар топтары бойынша (инвестициялық, аралық, тұтынушылық);
"тауар – ел" бөлігінде тауарлар бойынша (ЕЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша);
4 ТМД статистика комитетіне электронды түрде жіберілген күн шығарылған күн болып табылады.
5 Деректерді тәптіштеу:
елдер және елдердің топтамасы бойынша;
ЕЭО СЭҚ ТН бөлімдері мен топтары бойынша;
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандартты сауда сыныптауышының бөлімдері мен бөлімшелері бойынша;
кең экономикалық санаттар бойынша;
арналған мақсаттарына қарай тауарлар топтары бойынша (инвестициялық, аралық, тұтынушылық);
"тауар – ел" бөлігінде негізгі тауарлар бойынша (ЕЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша);
Елдер бойынша – негізгі сауда әріптестеріне "тауар – ел" бөлігінде (ЕЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша).
6 Баспа басылымы түрінде де шығарылады.
7 Деректерді тәптіштеу:
ЕЭО СЭҚ ТН бөлімдері мен топтары бойынша;
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандартты сауда сыныптауышының бөлімдері мен бөлімшелері бойынша;
кең экономикалық санаттар бойынша;
арналған мақсаттарына қарай тауарлар топтары бойынша (инвестициялық, аралық, тұтынушылық);
"тауар – ел" бөлігінде негізгі тауарлар бойынша (ЕЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша).