О внесении изменений в состав Консультативного комитета по техническому регулированию, применению санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер
Распоряжение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 6 декабря 2016 года № 197. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 мая 2019 года № 87 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза)
Сноска. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21.05.2019 № 87 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
1. Внести в состав Консультативного комитета по техническому регулированию, применению санитарных, ветеринарныхи фитосанитарных мер, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 сентября 2012 г. № 161, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 6 декабря 2016 г. № 197
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в состав Консультативного комитетапо техническому
регулированию, применению санитарных,ветеринарных и
фитосанитарных мер
Состав Консультативного комитета по техническому регулированию, применению санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер изложить в следующей редакции:
"УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 18 сентября 2012 г. № 161
(в редакции распоряжения Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 6 декабря 2016 г. № 197)
СОСТАВ
Консультативного комитета по техническому регулированию,
применению санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер
От Республики Армения
Давтян Лусине Александровна
заместитель начальника Государственной службы безопасности пищевых продуктов Министерства сельского хозяйства Республики Армения
Максудян Лили Погосовна
начальник Управления стандартизации, метрологии
и технического регулирования Министерства экономического развития и инвестиций
Республики Армения
Мириджанян Гагик Мушегович
заместитель Министра здравоохранения Республики Армения
Тарасян Эмиль Самвелович
заместитель Министра экономического развития
и инвестиций Республики Армения
От Республики Беларусь
Авдонин Алексей Алексеевич
начальник управления организационно-технического обеспечения концерна "Беллегпром"
Брыло Игорь Вячеславович
заместитель Министра сельского хозяйства и продовольствия Республики Беларусь
Гракун Владимир Владимирович
заместитель Министра сельского хозяйства и продовольствия Республики Беларусь
Жукова Наталья Павловна
заместитель Министра здравоохранения Республики Беларусь – главный государственный санитарный врач Республики Беларусь
Кручанов Александр Владимирович
первый заместитель Министра архитектуры и строительства Республики Беларусь
Куцко Александр Иванович
первый заместитель директора Департамента ветеринарного
и продовольственного надзора Министерства сельского хозяйства и продовольствия Республики Беларусь – заместитель главного государственного ветеринарного инспектора Республики Беларусь
Назаренко Виктор Владимирович
Председатель Государственного комитета по стандартизации Республики Беларусь
Наркевич Ирина Владимировна
заместитель Министра антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Свидерский Геннадий Брониславович
первый заместитель Министра промышленности Республики Беларусь
Скуранович Анжела Леонидовна
заместитель главного врача
государственного учреждения "Республиканский центр гигиены, эпидемиологии и общественного здоровья" Министерства здравоохранения Республики Беларусь
Субботин Александр Михайлович
заместитель Министра – директор Департамента ветеринарного
и продовольственного надзора Министерства сельского хозяйства и продовольствия Республики Беларусь
Сычик Сергей Иванович
директор республиканского унитарного предприятия "Научно-практический центр гигиены" Министерства здравоохранения Республики Беларусь
Татарицкий Валентин Болеславович
первый заместитель Председателя Государственного комитета
по стандартизации Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Абдуалиева Меруерт Кулмуратовна
заместитель директора Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Аусбаев Олжас Алмасханович
заместитель председателя Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Дугалов Галымжан Тлектесович
заместитель председателя Комитета технического регулирования
и метрологии Министерства
по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Жунусова Дана Бейсеновна
заместитель председателя Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Исаева Гульмира Султанбаевна
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Канаев Серикжан Зиаданович
член Комитета по экономической реформе и региональному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Канешев Биржан Бисекенович
председатель Комитета технического регулирования
и метрологии Министерства
по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Марс Алмабек Марсович
заместитель председателя Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Матишев Алиакпар Болатович
председатель Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Перуашев Азат Турлыбекулы
член Комитета по экономической реформе и региональному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Садвакасов Нуркан Олжабаевич
заместитель председателя Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Горин Олег Вячеславович
заместитель Министра здравоохранения Кыргызской Республики
Жумаканов Калысбек Туратбекович
директор Государственной инспекции по ветеринарной
и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Мамбетов Турдубек Мамбетович
директор Государственного агентства архитектуры, строительства и жилищно-коммунального хозяйства при Правительстве Кыргызской Республики
Муратбеков Канатбек Камбарбекович
директор Государственной инспекции по экологической
и технической безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Осоев Эркинбек Арстанбекович
заместитель Министра транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Сазбаков Алмаз Замирбекович
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
Сарпашев Тайырбек Дуйшекеевич
председатель Государственной регистрационной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Чодуев Эркинбек Ураимович
заместитель Министра сельского хозяйства и мелиорации Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Абрамов Алексей Владимирович
руководитель Федерального агентства по техническому регулированию и метрологии
Данкверт Сергей Алексеевич
руководитель Федеральной службы по ветеринарному
и фитосанитарному надзору
Живулин Вадим Александрович
директор Департамента оценки регулирующего воздействия Министерства экономического развития Российской Федерации
Каграманян Игорь Николаевич
заместитель Министра здравоохранения Российской Федерации
Левин Сергей Львович
заместитель Министра сельского хозяйства Российской Федерации
Леонидов Константин Владимирович
директор Департамента государственной политики
в области технического регулирования, стандартизации
и обеспечения единства измерений Министерства промышленности
и торговли Российской Федерации
Никитин Глеб Сергеевич
первый заместитель Министра промышленности и торговли Российской Федерации
Петров Дмитрий Юльевич
общественный представитель Уполномоченного при Президенте Российской Федерации по защите прав предпринимателей
по вопросам сертификации, лицензирования и технического регулирования
Попова Анна Юрьевна
руководитель Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека – главный государственный санитарный врач Российской Федерации
Рыбас Александр Леонидович
статс-секретарь – заместитель руководителя Федеральной службы по экологическому, технологическому и атомному надзору
Херсонцев Алексей Игоревич
руководитель Федеральной службы по аккредитации
Шипов Савва Витальевич
заместитель Министра экономического развития Российской Федерации

Техникалық реттеу, санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды қолдану жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 197 өкімі.
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 161 шешімімен бекітілген Техникалық реттеу, санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды қолдану жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 197 өкіміне
ҚОСЫМША
Техникалық реттеу, санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды қолдану жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына енгізілетін өзгерістер
Техникалық реттеу, санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды қолдану жөніндегі консультативтік комитеттің құрамы мына редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының 2012
жылғы 18 қыркүйектегі № 161
шешімімен (Еуразиялық
экономикалық комиссия
Алқасының 2016 жылғы 6
желтоқсандағы № 197 өкімінің
редакциясында)
бекітілген
Техникалық реттеу, санитариялық, ветеринариялық және фитосанитариялық шараларды қолдану жөніндегі консультативтік комитеттің
құрамы
Армения Республикасынан
Давтян
Лусине Александровна
Армения Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Мемлекеттік тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі қызметі бастығының орынбасары
Максудян
Лили Погосовна
Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрлігі
стандарттау, метрология және техникалық реттеу басқармасының бастығы
Мириджанян
Гагик Мушегович
Армения Республикасы Денсаулық сақтау министрінің орынбасары
Тарасян
Эмиль Самвелович
Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрінің орынбасары
Беларусь Республикасынан
Авдонин
Алексей Алексеевич
"Беллегпром" концерні ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Брыло
Игорь Вячеславович
Беларусь Республикасы Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрінің орынбасары
Гракун
Владимир Владимирович
Беларусь Республикасы Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрінің орынбасары
Жукова
Наталья Павловна
Беларусь Республикасы Денсаулық сақтау министрінің орынбасары – Беларусь Республикасының бас мемлекеттік санитариялық дәрігері
Кручанов
Александр Владимирович
Беларусь Республикасы Сәулет және құрылыс министрінің бірінші орынбасары
Куцко
Александр Иванович
Беларусь Республикасы Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрлігі Ветеринариялық және азық-түліктік қадағалау департаменті директорының бірінші орынбасары – Беларусь Республикасы бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының орынбасары
Назаренко
Виктор Владимирович
Беларусь Республикасы Мемлекеттік стандарттау комитетінің Төрағасы
Наркевич
Ирина Владимировна
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрінің орынбасары
Свидерский
Геннадий Брониславович
Беларусь Республикасы Өнеркәсіп министрінің бірінші орынбасары
Скуранович
Анжела Леонидовна
Беларусь Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі "Республикалық гигиена, эпидемиология және қоғамдық денсаулық сақтау орталығы" мемлекеттік мекемесі бас дәрігерінің орынбасары
Субботин
Александр Михайлович
Беларусь Республикасы Ауыл шаруашылығы және азық-түлік Министрінің орынбасары–Ветеринариялық және азық-түліктік бақылау департаментінің директоры
Сычик
Сергей Иванович
Беларусь Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі "Ғылыми-практикалық гигиена орталығы" республикалық унитарлық кәсіпорнының директоры
Татарицкий
Валентин Болеславович
Беларусь Республикасы Мемлекеттік стандарттау комитеті Төрағасының бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Әбдуалиева
Меруерт Құлмұратқызы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Халықаралық экономикалық интеграция департаменті директорының орынбасары
Ауысбаев Олжас Алмасханұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті төрағасының орынбасары
Дұғалов Ғалымжан Тілектесұлы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитеті төрағасының орынбасары
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары
Исаева
Гүлмира Сұлтанбайқызы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қанаев
Серікжан Зиаданұлы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
Канешев
Біржан Бисекенұлы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің төрағасы
Марс
Алмабек Марсұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитеті төрағасының орынбасары
Мәтішев
Әлиақпар Болатұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің төрағасы
Перуашев
Азат Тұрлыбекұлы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі
Сәдуақасов Нұрқан Олжабайұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті төрағасының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Горин
Олег Вячеславович
Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау министрінің орынбасары
Жумаканов
Калысбек Туратбекович
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік инспекциясының директоры
Мамбетов
Турдубек Мамбетович
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік сәулет, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігінің директоры
Муратбеков Канатбек Камбарбекович
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік экологиялық және техникалық қауіпсіздік инспекциясының директоры
Осоев
Эркинбек Арстанбекович
Қырғыз Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің орынбасары
Сазбаков
Алмаз Замирбекович
Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Сарпашев
Тайырбек Дуйшекеевич
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік тіркеу қызметінің төрағасы
Чодуев
Эркинбек Ураимович
Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы және мелиорация министрінің орынбасары
Ресей Федерациясынан
Абрамов
Алексей Владимирович
Федералдық техникалық реттеу және метрология агенттігінің басшысы
Данкверт
Сергей Алексеевич
Федералдық ветеринариялық және
фитосанитариялық қадағалау қызметінің басшысы
Живулин
Вадим Александрович
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі Реттеушілік әсерді бағалау департаментінің директоры
Каграманян
Игорь Николаевич
Ресей Федерациясы Денсаулық сақтау министрінің орынбасары
Левин
Сергей Львович
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрінің орынбасары
Леонидов
Константин Владимирович
Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігі Техникалық реттеу, стандарттау және өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясат департаментінің директоры
Никитин
Глеб Сергеевич
Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрінің бірінші орынбасары
Петров
Дмитрий Юльевич
Ресей Федерациясы Президентінің жанындағы Сертификаттау, лицензиялау және техникалық реттеу мәселелері бойынша кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау жөніндегі уәкілдің қоғамдық өкілі
Попова
Анна Юрьевна
Ресей Федерациясы Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау және адамның әл-ауқаты саласындағы қадағалау жөніндегі Федералдық қызмет басшысы – бас мемлекеттік санитариялық дәрігер
Рыбас
Александр Леонидович
Федералдық экологиялық, технологиялық және атомдық қадағалау қызметі басшысының орынбасары - статс-хатшы
Херсонцев
Алексей Игоревич
Федералдық аккредиттеу қызметінің басшысы
Шипов
Савва Витальевич
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрінің орынбасары