Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне өзгеріс енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2017 жылғы 11 қазандағы № 16 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 142-тармағының 9-тармақшасындағы "Одақ туралы шарттың 93-бабы 6-тармағының 3-тармақшасының екінші абзацында көзделген Комиссия шешімдерінің жобаларын қоспағанда" деген сөздер алып тасталсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан

О внесении изменения в Регламент работы Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического Совета от 11 октября 2017 года № 16
Высший Евразийский экономический совет решил:
В подпункте 9 пункта 142 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, слова ", за исключением проектов решений Комиссии, предусмотренных абзацем вторым подпункта 3 пункта 6 статьи 93 Договора о Союзе" исключить.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации