Еуразиялық экономикалық одақ Сотының Төрағасын және оның орынбасарын бекіту туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2017 жылғы 11 қазандағы № 18 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ Соты Статутының (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 2 қосымша) 15-тармағына сәйкес Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Бекітілсін:
Еуразиялық экономикалық одақ Сотының судьясы Жолымбет Нұрахметұлы Бәйішев Еуразиялық экономикалық одақ Сотының Төрағасы болып;
Еуразиялық экономикалық одақ Сотының судьясы Эрна Владимировна Айриян Еуразиялық экономикалық одақ Соты Төрағасының орынбасары болып бекітілсін.
2. Осы Шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан

Об утверждении Председателя Суда Евразийского экономического союза и его заместителя
Решение Высшего Евразийского экономического Совета от 11 октября 2017 года № 18
В соответствии с пунктом 15 Статута Суда Евразийского экономического союза (приложение № 2 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Утвердить:
Председателем Суда Евразийского экономического союза - судью Суда Евразийского экономического союза Баишева Жолымбета Нурахметовича;
заместителем Председателя Суда Евразийского экономического союза - судью Суда Евразийского экономического союза Айриян Эрну Владимировну.
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2018 г.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации