О досрочном прекращении полномочий членов Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 31 августа 2018 года № 16
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 12 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктами 54 и 55 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Высший Евразийский экономический совет решил:
Прекратить досрочно полномочия членов Коллегии Евразийской экономической комиссии от Республики Беларусь Сидорского Сергея Сергеевича и Корешкова Валерия Николаевича.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшелерінің өкілеттіктерін мерзімінен бұрын тоқтату туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 16 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 12-бабы 2-тармағының 2-тармақшасына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 54 және 55-тармақтарына сәйкес Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Беларусь Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшелері Сергей Сергеевич Сидорский мен Валерий Николаевич Корешковтың өкілеттіктері мерзімінен бұрын тоқтатылсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан Беларусь Республикасынан Қазақстан Республикасынан Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясынан