О внесении изменений в Положение о Консультативном комитете по таможенному регулированию
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2018 года № 8
В целях реализации пункта 44 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Положение о Консультативном комитете по таможенному регулированию, утвержденное Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 марта 2016 г. № 24, следующие изменения:
а) подпункт "е" пункта 7 после слов "положения о" дополнить словом "подкомитетах,";
б) в пункте 13:
абзац первый после слова "создаваться" дополнить словом "подкомитеты,";
абзац второй после слова "Составы" дополнить словом "подкомитетов,".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
К. Минасян

Кедендік реттеу жөніндегі консультативтік комитет туралы ережеге өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 8 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің одақ (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа №1 қосымша) 44-тармағын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 22 наурыздағы №24 шешімімен бекітілген Кедендік реттеу жөніндегі консультативтік комитет туралы ережеге мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 7-тармақтың "е" тармақшасы қазақша мәтінінде "топтары" деген сөзден кейін ", кіші комитеттер" деген сөздермен толықтырылсын;
б) 13-тармақта:
бірінші абзац қазақша мәтінінде "топтары" деген сөзден кейін ", кіші комитеттер" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац қазақша мәтінінде "топтарының" деген сөзден кейін ", кіші комитеттердің" деген сөздермен толықтырылсын;
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян