О Консультативном комитете по агропромышленному комплексу
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 октября 2018 года № 178.
В соответствии с Решением Высшего Евразийского экономического совета от 31 августа 2018 г. № 17 Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.03.2020 № 36 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
2. Признать утратившим силу пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 июля 2012 г. № 113 "О Консультативном комитете по агропромышленному комплексу".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян

Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 30 қазандағы № 178 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2018 жылғы 31 тамыздағы №17 шешіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссияның Өнеркәсіп және агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Александр Михайлович Субботин Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитеттің отырыстарына төрағалық етеді (Консультативтік комитеттің төрағасы) деп айқындалсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 19 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет туралы" №133 шешімінің 3-тармағының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян