Деректердің трансшекаралық айналымын реттеу модельдерін әзірлеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 16 өкімі
Деректердің трансшекаралық айналымын реттеу жөніндегі бастама туралы ақпаратты, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бастаманы одан әрі пысықтауға мүдделілігінің бар екенін ескере отырып:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы "Деректердің трансшекаралық айналымын реттеу модельдерін әзірлеу" тақырыбы бойынша зерттеу жүргізуді қамтамасыз етсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян В.Матюшевский А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О разработке моделей регулирования трансграничного оборота данных
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 13 июля 2018 года № 16
С учетом информации о проработке инициативы по регулированию трансграничного оборота данных, а также наличия заинтересованности государств – членов Евразийского экономического союза в дальнейшей проработке инициативы:
1. Коллегии Евразийской экономической комиссии обеспечить проведение исследования по теме "Разработка моделей регулирования трансграничного оборота данных".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
В. Матюшевский
А. Мамин
Ж. Разаков
А. Силуанов