Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі интеграциялық процестерді одан әрі тереңдету туралы декларация жобасымен жұмыстың барысы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 22 қазандағы № 30 өкімі
Жоғары Еуразиялық Экономикалық кеңестің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 12 шешімін орындау үшін Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі интеграциялық процестерді одан әрі тереңдету туралы декларация жобасымен жұмыстың барысы туралы ақпаратын назарға ала отырып:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерімен бірлесіп, Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі интеграциялық процестерді одан әрі тереңдету туралы декларация жобасын Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің кезекті отырысында қарау үшін белгіленген тәртіппен ұсынсын.
2. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О ходе работы над проектом Декларации о дальнейшем углублении интеграционных процессов в рамках Евразийского экономического союза
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 22 октября 2018 года № 30.
Приняв к сведению информацию Евразийской экономической комиссии о ходе работы над проектом Декларации о дальнейшем углублении интеграционных процессов в рамках Евразийского экономического союза во исполнение Решения Высшего Евразийского экономического совета от 14 мая 2018 г. № 12:
1. Евразийской экономической комиссии совместно с правительствами государств – членов Евразийского экономического союза представить в установленном порядке для рассмотрения на очередном заседании Высшего Евразийского экономического совета проект Декларации о дальнейшем углублении интеграционных процессов в рамках Евразийского экономического союза.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Мамин
Ж. Разаков
А. Силуанов