из 3503 00
из 3504 00
из 3912
3913 10 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
2. Носители, глазирователи, вещества
для обработки муки
из 1301
из 1302
из 1515
из 1521
из 2905
из 2918
из 3404
из 3505
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
3. Пеногасители
из 3910 00 000 8
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется

3503 00-ден
3504 00-ден
3912-ден
3913 10 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
2. Жеткізгіштер, глазурьлегіштер, ұнды өңдеуге арналған заттар
1301-ден
1302-ден
1515-тен
1521-ден
2905-тен
2918-ден
3404-тен
3505-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
3. Көбік басқыштар
3910 00 000 8-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

4. Наполнители: масло гидрогенизированное касторовое,
так называемый "опаловый воск",
соли и сложные эфиры молочной
кислоты (лактат натрия), эфиры целлюлозы простые (в том числе карбоксиметилцеллюлоза и ее соли, метилцеллюлоза, этилцеллюлоза,
гидроксипропилметилцеллюлоза,
метилэтилцеллюлоза,
карбоксиметилцеллюлоза ферментативно гидролизованная, камедь целлюлозы ферментативно гидролизованная),
в первичных формах полимеры
природные (например, альгиновая кислота) и полимеры природные модифицированные (например, отвержденные протеины, химические производные натурального каучука)

4. Толтырғыштар: гидрогенделген майсана майы, "ақық балауызы" деп аталатын,
тұздар мен сүт қышқылының күрделі эфирлері (натрий лактаты), қарапайым целлюлоза эфирлері (соның ішінде карбоксиметилцеллюлоза және оның тұздары, метилцеллюлоза, этилцеллюлоза, гидроксипропилметилцеллюлоза,
метилэтилцеллюлоза, ферментті гидролизделген карбоксиметилцеллюлоза, ферментті гидролизделген целлюлоза шайыры), бастапқы қалыптағы табиғи полимерлер (мысалы, альгин қышқылы) және түрлендірілген табиғи полимерлер (мысалы, қатайтылған протеиндер, табиғи каучуктың химиялық туындылары)

11. Пропелленты и упаковочные газы
2711 12 940 0
из 2804
2811 21 000 0
2811 29 300 0
2901 10 000 1
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
12. Комплексные пищевые добавки
из 1302 20 100 0
из 2102
из 2103
из 2106
из 3203 00
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
II. Ароматизаторы
13. Масла эфирные (содержащие
или не содержащие терпены), включая
конкреты и абсолюты, эстрагированные эфирные масла, концентраты эфирных масел в жирах, нелетучих маслах,
восках или аналогичных продуктах, получаемые методом анфлеража
или мацерацией, терпеновые побочные продукты детерпенизации эфирных масел, водные дистилляты и водные растворы эфирных масел, используемые для производства пищевых продуктов
и являющиеся ароматическими препаратами, ароматическими веществами, ароматизаторами
из 3301
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
14. Ароматизаторы (смеси эфирных масел, смеси душистых экстрактов, смеси экстрагированных смол,смеси синтетических ароматических веществ, смеси, состоящие из двух или более душистых веществ (эфирные масла, душистые экстракты и синтетические
ароматические вещества), смеси
из одного или более душистых веществ (эфирных масел, экстрагированных смол или синтетических ароматических веществ
в сочетании с такими добавками (разбавителем или носителем), как растительное масло, декстроза или крахмал), смеси, в том числе в сочетании
с разбавителем или носителем или содержащие спирт, смеси из продуктов других групп, с одним или более душистыми веществами (эфирных масел, душистых экстрактов, экстрагированных смол или синтетических ароматических
веществ), при условии, что последние образуют основу данной смеси), используемые для производства
пищевых продуктов и являющиеся ароматическими препаратами, ароматическими веществами, ароматизаторами
из 2106 90 200 0
из 2106 90 590 0
из 2106 90 980 9
из 3302
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
III. Технологические вспомогательные средства

11. Пропелленттер мен қаптама газдары
2711 12 940 0
2804-тен
2811 21 000 0
2811 29 300 0
2901 10 000 1
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
12. Кешенді тағамдық қоспалар
1302 20 100 0-ден
2102-ден
2103-тен
2106-дан
3203 00-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
II. Ароматизаторы
13. Эфир майлары (құрамында терпен бар немесе жоқ), бұған конкреттер мен абсолюттер, тұндырылған эфир майлары, тоңмайлардағы, ұшпайтын майлардағы, балауыздар мен анфлераж әдісімен және мацерация арқылы алынатын осыған ұқсас өнімдердегі эфир майларының концентраттары, эфир майларынан терпенді айырудың қосалқы терпен өнімдері, эфир майларының тағам өнімдерінің өндірісі үшін пайдаланылатын және хош иісті препараттар, хош иістендіргіштер болып табылатын су дистилляттары мен су ерітінділері
3301-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
14. Хош иістендіргіштер (эфир майларының қоспалары, хош иісті тұнбалардың қоспалары, тұндырылған шайырлардың қоспалары, синтетикалық хош иісті заттардың қоспалары, екі немесе одан көп хош иісті заттан тұратын қоспалар (эфир майлары, хош иісті тұнбалар мен синтетикалық хош иісті заттар), бір немесе одан көп хош иісті заттардың (өсімдік майы, декстроза немесе крахмал сияқты қоспалармен (сұйылтқышпен немесе жеткізгішпен) үйлестірілген эфир майларының, тұндырылған шайырлардың немесе синтетикалық хош иісті заттардың) қоспалары, қоспалар, соның ішінде сұйылтқышпен немесе жеткізгішпен үйлестірілген немесе құрамында спирт бар қоспалар, басқа топтардың бір немесе одан көп хош иісті заты бар өнімдерінен жасалған қоспалар (эфир майлары, хош иісті тұнбалар, тұндырылған шайырлар немесе синтетикалық хош иісті заттар), бұл ретте, соңғылары осы қоспаның негізі болуы шарт) тамақ өнімдерінің өндірісі үшін пайдаланылатын және хош иісті препараттар, хош иісті заттар, хош иістендіргіштер болып табылмайтын
2106 90 200 0-ден
2106 90 590 0-ден
2106 90 980 9-дан
3302-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
III. Технологиялық қосалқы заттар

15. Дрожжевые автолизаты
и прочие мертвые одноклеточные микроорганизмы, являющиеся
согласно документам изготовителя
(производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2102
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения
о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
16. Экстракционные и технологические растворители, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя)
технологическими вспомогательными средствами
из 2207
2811 21 000 0
из 2827
из 2833
из 2835
из 2836
из 2901
из 2903
из 2904
из 2905
из 2906
из 2909
из 2914
из 2915
из 2918
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется

15. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын ашытқы автолизаттары мен өзге де бір жасушалы өлі микроорганизмдер
2102-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
16. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын тұндырғыш және технологиялық сұйылтқыштар
2207-ден
2811 21 000 0
2827-ден
2833-тен
2835-тен
2836-дан
2901-ден
2903-тен
2904-тен
2905-тен
2906-дан
2909-дан
2914-тен
2915-тен
2918-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

18. Питательные вещества для подкормки дрожжей (в том числе витамины группы (комплекса) B, биотин, карбонаты калия, карбонат кальция, сульфат аммония, сульфат железа, сульфат железа аммония, сульфат кальция, сульфат магния, сульфат меди, сульфат цинка, фосфаты аммония, фосфат кальция, хлорид аммония, хлорид калия), являющиеся согласно документам
изготовителя (производителя)
технологическими вспомогательными средствами

18. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын, ашытқыны құнарландыруға арналған заттар (соның ішінде В тобының (кешенінің) витаминдері, биотин, калий карбонаты, кальций карбонаты, аммоний сульфаты, темір сульфаты, аммоний темір сульфаты, кальций сульфаты, магний сульфаты, мыс сульфаты, мырыш сульфаты, аммоний фосфаты, кальций фосфаты, аммоний хлориді, калий хлориді)

25. Хлориды, хлорид оксиды и хлорид гидроксиды, бромиды и бромид оксиды, йодиды и йодид оксиды, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2827
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
26. Гипохлориты, гипохлорит кальция технический, хлориты, гипобромиты, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2828
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
27. Сульфиты, тиосульфаты, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2832
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
28. Сульфаты, квасцы, пероксосульфаты (персульфаты), являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2833
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
29. Фосфинаты (гипофосфиты), фосфонаты (фосфиты) и фосфаты, полифосфаты определенного
или неопределенного химического
состава, являющиеся согласно
документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2835
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется

25. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын хлоридтер, хлорид тотықтары мен хлорид гидрототықтары, бромидтер мен бромид тотықтары, йодидтер мен йодид тотықтары
2827-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
26. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын гипохлориттер, техникалық кальций гипохлориті, хлориттер, гипобромиттер
2828-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
27. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын сульфиттер, тиосульфаттар
2832-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
28. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын сульфаттар, ашудас, пероксосульфаттар (персульфаттар)
2833-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
29. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын фосфинаттар (гипофосфиттер), фосфонаттар (фосфиттер) және химиялық құрамы белгілі немесе белгісіз фосфаттар, полифосфаттар
2835-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

30. Карбонаты, карбаматы, пероксокарбонаты (перкарбонаты), являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2836
из 2924
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
31. Силикаты, силикаты щелочных металлов технические, являющиеся согласно документам изготовителя
(производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2839
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной
регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
32. Металлы драгоценные в коллоидном состоянии, соединения неорганические или органические драгоценных металлов, определенного или неопределенного химического состава, амальгамы драгоценных металлов, соединения (неорганические или органические) редкоземельных металлов, иттрия
или скандия или смесей этих металлов, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
2843
2846
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
33. Пеpоксид водоpода, отвеpжденный
или не отвеpжденный мочевиной, являющийся согласно документам изготовителя (производителя) технологическим вспомогательным средством
2847 00 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
34. Фреон, являющийся согласно документам изготовителя (производителя) технологическим вспомогательным средством
из 2903
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется

30. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын карбонаттар, карбаматтар, пероксокарбонаттар (перкарбонаттар)
2836-дан
2924-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
31. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын силикаттар, сілтілі металдардың техникалық силикаттары
2839-дан
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
32. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын коллоидті күйдегі бағалы металдар, бағалы металдардың химиялық құрамы белгілі немесе белгісіз бейорганикалық немесе органикалық қосылыстары, бағалы металдардың амальгамалары, жерде сирек кездесетін металдардың, иттрийдің немесе скандийдің немесе осы металдар қоспаларының қосылыстары (бейорганикалық немесе органикалық)
2843
2846
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
33. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын сутегі пеpоксиді, несепнәрмен қатайтылған немесе қатайтылмаған
2847 00 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
34. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы зат болып табылатын фреон
2903-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

35. Этилендихлорид (ISO)
(1,2-дихлорэтан), являющийся
согласно документам изготовителя
(производителя) технологическим вспомогательным средством
2903 15 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
36. Пропиленгликоль (пропан-1,2-диол), являющийся согласно документам изготовителя (производителя) технологическим вспомогательным средством
2905 32 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
37. Метаналь (формальдегид),
являющийся согласно документам изготовителя (производителя) технологическим вспомогательным средством
2912 11 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения
о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным
и представление декларации
о соответствии не требуется
38. Кетоны и хиноны, содержащие
или не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, и их галогенированные производные, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2914
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
39. Кислоты ациклические монокарбоновые насыщенные
и их ангидриды, галогенангидриды,
пероксиды и пероксикислоты,
их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные
, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя)
технологическими вспомогательными средствами
из 2915
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется

35. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы зат болып табылатын этилендихлорид (ISO) (1,2-дихлорэтан)
2903 15 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
36. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы зат болып табылатын пропиленгликоль (пропан-1,2-диол)
2905 32 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
37. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы зат болып табылатын метаналь (формальдегид)
2912 11 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
38. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын, құрамында оттегі бар басқа функционалдық топты қамтитын немесе қамтымайтын кетондар мен хинондар және олардың галогенделген туындылары
2914-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
39. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын ациклдік монокарбонды қанық қышқылдар және олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері мен пероксиқышқылдары, олардың галогенделген, сульфатталған, нитратталған немесе нитрондалған туындылары
2915-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

40. Кислоты ациклические монокарбоновые ненасыщенные,
кислоты циклические монокарбоновые,
их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды и пероксикислоты,
их галогенированные,
сульфированные, нитрованные
или нитрозированные производные,
являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2916
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения
о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным
и представление декларации
о соответствии не требуется
41. Кислоты карбоновые, содержащие дополнительную кислородсодержащую функциональную группу, и их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды
и пероксикислоты, их галогенированные, сульфинированные, нитрованные
или нитрозированные производные, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2918
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
42. Сложные эфиры неорганических кислот неметаллов (кроме сложных
эфиров галогенводородов) и их соли,
их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные, являющиеся согласно
документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2920
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
43. Этилендиамин и его соли,
являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
2921 21 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется

40. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын ациклдік монокарбонды қанық емес қышқылдар, циклдік монокарбонды қышқылдар, олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері мен пероксиқышқылдары, олардың галогенделген, сульфатталған, нитратталған немесе нитрондалған туындылары
2916-дан
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
41. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын, құрамында оттегі бар басқа функционалдық қосымша топты қамтитын немесе карбон қышқылдары және олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері мен пероксиқышқылдары, олардың галогенделген, сульфатталған, нитратталған немесе нитрондалған туындылары
2918-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
42. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын бейметалдардың бейорганикалық қышқылдарының күрделі эфирлері (галогенсутектердің күрделі эфирлерінен басқа) және олардың тұздары, олардың галогенделген, сульфатталған, нитратталған немесе нитрондалған туындылары
2920-дан
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
43. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын этилендиамин және оның тұздары
2921 21 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

44. Аминосоединения, включающие
в себя кислородсодержащую функциональную группу, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
2922
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
45. Соли и гидроксиды четвертичного аммониевого основания, лецитины
и фосфоаминолипиды, определенного
или неопределенного химического
состава, являющиеся согласно
документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 2923
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
46. Амиды циклические
(включая карбаматы циклические)
и их производные, соли этих соединений,
являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными
средствами
2924 21 000 0
2924 23 000 0
2924 24 000 0
2924 25 000 0
из 2924 29
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной
регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
47. Тиокарбаматы и дитиокарбаматы, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
2930 20 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
48. Вещества поверхностно-активные органические, анионные, расфасованные или не расфасованные для розничной продажи, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 3402 11 900 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется

44. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын, құрамында оттегі бар функционалдық топты қамтитын аминқосылыстар
2922
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
45. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын, химиялық құрамы белгілі немесе белгісіз төрттік аммоний негізінің тұздары мен гидроксидтері, лецитиндер мен фосфоаминолипидтер
2923-тен
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
46. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын циклдік амидтер (циклдік карбаматтарды қоса алғанда) және олардың туындылары, осы қосылыстардың тұздары
2924 21 000 0
2924 23 000 0
2924 24 000 0
2924 25 000 0
2924 29-дан
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
47. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын тиокарбаматтар мен дитиокарбаматтар
2930 20 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
48. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын беткі-белсенді органикалық, анионды, бөлшек сауда үшін өлшеп оралған немесе өлшеп оралмаған заттар
3402 11 900 0-ден
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

49. Воски искусственные и готовые воски из полиоксиэтилена (полиэтиленгликоля), являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3404 20 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
50. Казеин, казеинаты и прочие производные казеина, клеи
казеиновые
, являющиеся согласно документам изготовителя
(производителя) технологическими вспомогательными средствами
3501
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
51. Альбумины (включая концентраты двух или более сывороточных белков, содержащих более 80 мас.% сывороточных белков в пересчете на сухое вещество), альбуминаты и прочие производные альбумина, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3502
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
52. Желатин (с поверхностной обработкой или без обработки) и его производные, клей рыбий, прочие клеи животного
происхождения (за исключениям
казеиновых), являющиеся согласно
документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3503 00
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
53. Пептоны и их производные,
прочие белковые вещества
и их производные, порошок
из кожи, или голья, хромированный
или нехромированный, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами

49. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын жасанды балауыз және полиоксиэтиленнен (полиэтиленгликольден) жасалған дайын балауыз
3404 20 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
50. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын казеин, казеинаттар және казеиннің өзге туындылары, казеин желімдер
3501
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
51. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын альбуминдер (құрамындағы сарысу ақуыздары құрғақ затқа есептегенде 80 мас.% астам екі немесе одан көп сарысу ақуыздарының концентратын қоса алғанда), альбуминаттар және альбуминнің өзге туындылары
3502
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
52. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын желатин (аздап өңделген немесе өңделмеген) және оның туындылары, балық желімі, жануарлардан алынған өзге де желім (казеинді желімді қоспағанда)
3503 00
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
53. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын пептондар мен олардың туындылары, өзге де ақуызды заттар мен олардың туындылары, былғарыдан немесе бас-сирақ пен ішек-қарыннан жасалған, хромдалған немесе хромдалмаған ұнтақ

3504 00
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений о государственной регистрации в едином реестре является достаточным и представление декларации о соответствии не требуется
54. Декстрины и прочие модифицированные крахмалы (например, крахмалы, предварительно желатинизированные или превращенные в сложный эфир), клеи на основе крахмалов или декстринов либо прочих модифицированных крахмалов, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3505
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений о государственной регистрации в едином реестре является достаточным и представление декларации о соответствии не требуется
55. Фунгициды органические и средства дезинфицирующие, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3808 92 900 0
3808 94 900 0
декларация о соответствии, или свидетельство о государственной регистрации, или сведения о государственной регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений о государственной регистрации в едином реестре является достаточным и представление декларации о соответствии не требуется
56. Моноалкиловые сложные эфиры жирных кислот с содержанием сложных эфиров 96,5 об.% или более (FAMAE), являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3826 00 100 0
декларация о соответствии, или свидетельство
о государственной регистрации, или сведения о государственной
регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений
о государственной регистрации
в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
57. Полиэфиры простые, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
из 3907 20
декларация о соответствии, или свидетельство о государственной регистрации, или сведения о государственной регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений о государственной регистрации в едином реестре является достаточным и представление декларации о соответствии не требуется

3504 00
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
54. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын декстриндер мен түрлендірілген өзге де крахмалдар (мысалы, алдын ала желатинделген немесе күрделі эфирге айналдырылған крахмалдар), крахмалдардың немесе декстриндердің не түрлендірілген өзге де крахмалдардың негізіндегі желімдер
3505
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
55. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын органикалық фунгицидтер және дезинфекциялаушы заттар
3808 92 900 0
3808 94 900 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
56. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын, құрамындағы күрделі эфирлер 96,5 об.% немесе одан көп май қышқылдарының моноалкилді күрделі эфирлері (FAMAE)
3826 00 100 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
57. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын қарапайым полиэфирлер
3907 20-дан
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді

58. Амино-альдегидные смолы, феноло-альдегидные смолы и полиуретаны в первичных формах, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3909
декларация о соответствии, или свидетельство о государственной регистрации, или сведения о государственной регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений о государственной регистрации в едином реестре является достаточным и представление декларации
о соответствии не требуется
59. Смолы ионообменные, являющиеся согласно документам изготовителя (производителя) технологическими вспомогательными средствами
3914 00 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство о государственной регистрации, или сведения о государственной регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений о государственной регистрации в едином реестре является достаточным и представление декларации о соответствии не требуется
60. Древесина лиственных пород в виде щепок или стружки, являющаяся согласно документам изготовителя (производителя) технологическим вспомогательным средством
4401 22 000 0
декларация о соответствии, или свидетельство о государственной регистрации, или сведения о государственной регистрации в едином реестре
для продукции нового вида наличие свидетельства о государственной регистрации или сведений о государственной регистрации в едином реестре является достаточным и представление декларации о соответствии не требуется
Примечания:
1. Для целей применения настоящего перечня необходимо пользоваться как наименованием продукции, так и
кодом ТН ВЭД ЕАЭС.
2. В настоящий перечень включаются только товары, являющиеся пищевыми добавками, комплексными пищевыми добавками, ароматизаторами и технологическими вспомогательными средствами согласно документам изготовителя (производителя).
3. Требование о представлении таможенным органам документа об оценке соответствия (сведений о документе
об оценке соответствия) требованиям технического регламента Таможенного союза "Требования безопасности пищевых добавок, ароматизаторов и технологических вспомогательных средств" (ТР ТС 029/2012) применяется
(с учетом примечаний, приведенных в графе 4 настоящего перечня) в отношении пищевых добавок, комплексных пищевых добавок, ароматизаторов и технологических вспомогательных средств, выпускаемых в обращение
на таможенной территории Евразийского экономического союза, и не применяется в отношении пищевых добавок, комплексных пищевых добавок, ароматизаторов и технологических вспомогательных средств, предназначенных только для личного потребления, произведенных в домашних условиях, в личных подсобных хозяйствах и не предназначенных для выпуска в обращение на таможенной территории Евразийского экономического союза.

58. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын амин-альдегидті шайырлар, фенол-альдегидті шайырлар және бастапқы қалыптағы полиуретандар
3909
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
59. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын ионалмасу шайырлары
3914 00 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
60. Дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы зат болып табылатын жапырақ тұқымдас ағаштардың жаңқа немесе тамызық түріндегі сүрегі
4401 22 000 0
сәйкестік туралы декларация, немесе мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер
өнімнің жаңа түрі үшін мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің немесе бірыңғай тізілімдегі мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтердің болуы жеткілікті болып табылады және сәйкестік туралы декларация ұсыну талап етілмейді
Ескертпелер: 1. Осы тізбені қолдану мақсаттары үшін өнімнің атауын да, ЕАЭО СЭҚ ТН кодын да пайдалану қажет.
2. Осы тізбеге тағамдық қоспалар, кешенді тағамдық қоспалар, хош иістендіргіштер және дайындаушының (өндірушінің) құжаттарына сәйкес технологиялық қосалқы заттар болып табылатын тауарлар ғана қосылады.
3. Кеден органдарына Кеден одағының "Тағамдық қоспалардың, хош иістендіргіштер мен технологиялық қосалқы заттардың қауіпсіздік талаптары" (КО ТР 029/2012) техникалық регламентінің талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтерді) ұсыну туралы талап Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына айналысқа шығарылатын тағамдық қоспаларға, кешенді тағамдық қоспаларға, хош иістендіргіштерге және технологиялық қосалқы заттарға қатысты (осы тізбенің 4-графасында келтірілген ескертпелері ескере отырып) қолданылады және теке жеке тұтынуға арналған, үй жағдайларында, жеке қосалқы қожалықтарда жасалған және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына айналысқа шығаруға арналмаған тағамдық қоспаларға, кешенді тағамдық қоспаларға, хош иістендіргіштерге және технологиялық қосалқы заттарға қатысты қолданылмайды.