Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Сербия Республикасы арасындағы еркін сауда аймағы туралы келісім жобасын дайындаудың кейбір мәселелері туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 15 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерінен Еуразиялық экономикалық комиссияның Сауда жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) В.О.Никишина Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге жіберген Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Сербия Республикасы арасындағы еркін сауда аймағы туралы келісім жобасын мемлекетішілік келісудің нәтижелері туралы Еуразиялық экономикалық комиссияны 2019 жылғы 15 мамырдан кешіктірмей хабардар ету сұралсын.
2. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Смаилов Ж.Разаков А.Силуанов

О некоторых вопросах подготовки проекта Соглашения о зоне свободной торговли между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Республикой Сербией, с другой стороны
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 29 апреля 2019 года № 15
1. Просить правительства государств – членов Евразийского экономического союза не позднее 15 мая 2019 г. проинформировать Евразийскую экономическую комиссию о результатах внутригосударственного согласования проекта Соглашения о зоне свободной торговли между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Республикой Сербией, с другой стороны, направленного в государства – члены Евразийского экономического союза членом Коллегии (Министром) по торговле Евразийской экономической комиссии Никишиной В.О.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Ж. Разаков А. Силуанов