О признании утратившими силу некоторых решений Совета Евразийской экономической комиссии
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 ноября 2020 года № 114.
В соответствии с пунктом 40 приложения № 3 к Договору от 10 октября 2014 года о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Признать утратившими силу решения Совета Евразийской экономической комиссии по перечню согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Смаилов
А. Новиков
А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 23 ноября 2020 г.№ 114
ПЕРЕЧЕНЬ
решений Совета Евразийской экономической комиссии, признанных утратившими силу
1. Пункт 3 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 23 апреля 2015 г. № 21 "О внесении изменений в некоторые решения Совета Евразийской экономической комиссии" и приложение № 4 к нему.
2. Пункт 2 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 17 марта 2016 г. № 19 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов акриловых полимеров в первичных формах, а также в некоторые решения Совета Евразийской экономической комиссии и Высшего Евразийского экономического совета" и приложение № 4 к нему.
3. Пункт 2 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 16 мая 2016 г. № 39 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении полностью обрушенного длиннозерного риса с отношением длины к ширине, равным 3 или более, а также в некоторые решения Совета Евразийской экономической комиссии и Высшего Евразийского экономического совета".
4. Пункт 1 приложения № 4 к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 11 июля 2016 г. № 53 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов моторных транспортных средств с электрическими двигателями, а также в некоторые решения Евразийской экономической комиссии и Высшего Евразийского экономического совета".

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 114 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазандағы шартқа № 3 қосымшаның 40-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1.  Қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Ә. Смайылов
А. Новиков
А. Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2020 жылғы 23 қарашадағы
№ 114 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің күші жойылды деп танылған шешімдерінің ТІЗБЕСІ
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 21 шешімінің 3-тармағы және оған № 4 қосымша.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне бастапқы қалыптардағы акрил полимерлерінің жекелеген түрлеріне қатысты, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі мен Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 наурыздағы № 19 шешімінің
2-тармағы және оған № 4 қосымша.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ұзындығының еніне арақатынасы 3-ке тең немесе одан жоғары толық құлаған ұзын дәнді күрішке қатысты, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 16 мамырдағы № 39 шешімінің 2-тармағы.
4. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне электр қозғалтқышы бар моторлы көлік құралдарының жекелеген түрлеріне қатысты, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі мен Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 11 шілдедегі № 53 шешіміне № 4 қосымшаның 1-тармағы.

5. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 30 ноября 2016 г. № 152 "О внесении изменений в Перечень товаров и ставок, в отношении которых в течение переходного периода Республикой Армения применяются ставки ввозных таможенных пошлин, отличные от ставок Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза".
6. Пункт 1 приложения № 4 к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 22 августа 2017 г. № 47 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов поливинилхлорида и акриловых полимеров в первичных формах, а также в некоторые решения Евразийской экономической комиссии и Высшего Евразийского экономического совета".
7. Пункт 3 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 14 июня 2018 г. № 51 "Об установлении ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении суперабсорбентов для производства подгузников и о внесении изменений в Перечень товаров и ставок, в отношении которых в течение переходного периода Республикой Армения применяются ставки ввозных таможенных пошлин, отличные от ставок Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза".
8. Пункт 2 приложения № 4 к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 22 октября 2018 г. № 69 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза, а также в некоторые решения Высшего Евразийского экономического совета и Совета Евразийской экономической комиссии в отношении отдельных видов органических химических соединений".
9. Пункт 3 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 5 декабря 2018 г. № 97 "Об установлении ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении поливинилхлорида пластифицированного для производства обоев и о внесении изменения в Перечень товаров и ставок, в отношении которых в течение переходного периода Республикой Армения применяются ставки ввозных таможенных пошлин, отличные от ставок Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза".
10. Пункт 1 приложения № 4 к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2019 г. № 59 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов товаров в соответствии с обязательствами Российской Федерации в рамках ВТО, а также в некоторые решения Высшего Евразийского экономического совета и Евразийской экономической комиссии".

5. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Армения Республикасы өтпелі кезең ішінде Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің ставкаларынан өзгеше кедендік әкелу баждарының ставкаларын қолданатын Тауарлар мен ставкалар тізбесіне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 30 қарашадағы № 152 шешімі.
6. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне бастапқы нысандардағы поливинилхлорид пен акрилдік полимерлердің жекелеген түрлеріне қатысты, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық комиссияның және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 22 тамыздағы № 47 шешіміне № 4-қосымшаның 1-тармағы.
7. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Жаялықшалар өндірісіне арналған суперабсорбенттерге қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажының ставкасын белгілеу туралы және Армения Республикасы өтпелі кезең ішінде Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінен ерекшеленетін кедендік әкелу бажының ставкаларын қолданатын Тауарлар мен ставкалар тізбесіне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 14 маусымдағы № 51 шешімінің 3-тармағы.
8. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Органикалық химиялық қосылыстардың кейбір түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне, сондай-ақ Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес пен Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 22 қазандағы № 69 шешіміне № 4 қосымшаның 2-тармағы.
9. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Түсқағаздар өндіруге арналған пластифицирленген поливинилхлоридке қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажы ставкаларын белгілеу туралы және Армения Республикасының өтпелі кезең ішінде Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің ставкаларынан айрықша кедендік әкелу баждарының ставкалары қолданылатын Тауарлар мен ставкалардың тізбесіне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 97 шешімінің 3-тармағы.
10. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "ДСҰ шеңберіндегі Ресей Федерациясының міндеттемелеріне сәйкес тауарлардың жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне, сондай-ақ Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес пен Еуразиялық экономикалық комиссияның кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 28 мамырдағы № 59 шешіміне 4-қосымшаның 1-тармағы.

11. Пункт 2 приложения № 4 к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 30 сентября 2019 г. № 87 "О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов тканей, а также в некоторые решения Высшего Евразийского экономического совета и Совета Евразийской экономической комиссии".
12. Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 февраля 2020 г. № 15 "О внесении изменения в Перечень товаров и ставок, в отношении которых в течение переходного периода Республикой Армения применяются ставки ввозных таможенных пошлин, отличные от ставок Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, в отношении фольги для тиснения".

11. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Маталардың кейбір түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне, сондай-ақ Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес пен Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 87 шешіміне 4-қосымшаның 2-тармағы.
12. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Армения Республикасы өтпелі кезең ішінде бедерлеуге арналған фольгаға қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің мөлшерлемелерінен ерекшеленетін кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелерін қолданатын тауарлар мен мөлшерлемелердің тізбесіне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 21 ақпандағы № 15 шешімі.