О внесении изменения в пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 октября 2021 года № 141.
В соответствии с абзацем первым статьи 3 Соглашения о введении единых форм паспорта транспортного средства (паспорта шасси транспортного средства) и паспорта самоходной машины и других видов техники и организации систем электронных паспортов от 15 августа 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В подпункте "в" пункта 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122 "Об утверждении Порядка функционирования систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники" слова "до 1 ноября 2021 г." заменить словами "до 1 ноября 2022 г. включительно".
2. Просить Правительство Республики Беларусь, Правительство Республики Казахстан, Кабинет Министров Кыргызской Республики и Правительство Российской Федерации обеспечить принятие исчерпывающих мер по переходу со 2 ноября 2022 г. на оформление только электронных паспортов самоходных машин и других видов техники.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникающие с 1 ноября 2021 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы қыркүйектегі № 122 шешімінің 2-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 26 қазандағы № 141 шешімі
2014 жылғы 15 тамыздағы Көлік құралы паспортының (көлік құралы шассиі паспортының) және өздігінен жүретін машина мен басқа да техника түрлері паспортының бірыңғай нысанын енгізу және электрондық паспорттар жүйесін ұйымдастыру туралы келісімнің 3-бабының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі "Көлік құралдары электрондық паспорттары (көлік құралдары шассиі электрондық паспорттары) және өздігінен жүретін машиналар мен басқа да техника түрлерінің электрондық паспорттары жүйесінің жұмыс істеу тәртібін бекіту туралы" № 122 шешімінің 2-тармағының "в" тармақшасында "2021 жылғы 1 қарашаға дейін" деген сөздер "қоса алғанда 2022 жылғы 1 қарашаға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Беларусь Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қырғыз Республикасының Министрлер Кабинетінен және Ресей Федерациясының Үкіметінен 2022 жылғы 2 қарашадан бастап өздігінен жүретін машиналар мен басқа да техника түрлерінің тек электрондық паспорттарын ресімдеуге көшу жөнінде тәмамды шаралар қабылдауды қамтамасыз ету сұралсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қарашадан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М.Мясникович