в позициях "Фруктовые и (или) овощные нектары", "Фруктовые и (или) овощные сокосодержащие напитки" и "Морсы" слова "из 2202 99 190 0" заменить словами "из 2202 99 180 0";
в позициях "Концентрированные морсы", "Концентрированные натуральные ароматообразующие фруктовые или овощные вещества" и "Клетки цитрусовых фруктов, фруктовые и (или) овощные мякоти" слова "из 2106 90 980 9" заменить словами "из 2106 90 980 8";
в пункте 2 примечаний:
после слова "соответствия" дополнить словами "(сведений о документе об оценке соответствия)";
слова "или сведений о таком документе" исключить.

"Жеміс және (немесе) көкөніс балшырындары", "Жеміс және (немесе) көкөніс шырыны бар сусындар" және "Морстар" позицияларындағы "2202 99 190 0-ден" деген сөздер "2202 99 180 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қойылтылған морстар, "Қойылтылған табиғи хош иістендіргіш жеміс немесе көкөніс заттары" және "Цитрус жемістерінің, жеміс және (немесе) көкөніс жұмсақтарының жасушалары" деген позициялардағы "2106 90 980 9-дан" деген сөздер "2106 90 980 8-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
ескертулердің 2-тармағында:
"сәйкестікті" деген сөзден кейін "(сәйкестікті бағалау туралы құжат туралы мәліметтер)" деген сөздермен толықтырылсын;
"немесе мұндай құжат туралы мәліметтер" деген сөздер алып тасталсын.