О внесении изменения в Решение Комиссии Таможенного союза от 9 декабря 2011 г. № 877
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июня 2022 года № 92.
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в подпункт 3.2.5 пункта 3 Решения Комиссии Таможенного союза от 9 декабря 2011 г. № 877 следующие изменения:
а) в абзацах первом и третьем слова "до 30 июня 2022 г." заменить словами "до 31 января 2023 г.";
б) в абзаце втором слова "до 31 декабря 2022 г." заменить словами "до 31 декабря 2023 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

Кеден Одағы Комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 877 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 14 маусымдағы № 92 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.  Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 877 шешімі 3-тармағының 3.2.5-тармақшасына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) бірінші және үшінші абзацтардағы "2022 жылғы 30 маусымға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 31 қаңтарға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) екінші абзацтағы "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2022 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович