О внесении изменений в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2021 г. № 87
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 февраля 2022 года № 16.
В соответствии с механизмами реализации проектов в рамках цифровой повестки Евразийского экономического союза, утвержденными Решением Евразийского межправительственного совета от 1 февраля 2019 г. № 1, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2021 г. № 87 "О реализации проекта "Создание информационно-коммуникационной "витрины" национальных сервисов экосистемы цифровых транспортных коридоров ЕАЭС" изменения согласно приложению.
2.  Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 18 февраля 2022 г. №  16
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2021 г. № 87
1. Абзац третий пункта 3 изложить в следующей редакции:
"финансирование проекта в 2022 году осуществляется за счет средств бюджета Евразийского экономического союза, предусмотренных на создание, обеспечение функционирования и развитие интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза, в рамках расходов на реализацию цифровой повестки Евразийского экономического союза в размере до 290,8 млн рублей.".
2.  В паспорте проекта "Создание информационно-коммуникационной "витрины" национальных сервисов экосистемы цифровых транспортных коридоров ЕАЭС", утвержденном указанным Решением, в пункте 10 в графе второй:
1) в абзаце первом:
после слов "повестки Союза" дополнить словами "на 2022 год";
слова "рублей, в том числе:" заменить словом "рублей.";
2) абзацы второй и третий исключить.
3.  В верхнеуровневом плане ("дорожной карте") по реализации проекта "Создание информационно-коммуникационной "витрины" национальных сервисов экосистемы цифровых транспортных коридоров ЕАЭС", утвержденном указанным Решением, в графе четвертой таблицы:
1) в пункте 1 цифры "10.2021" заменить словами "декабрь 2021";
2) в пункте 2 цифры "10.2021" заменить словами "январь 2022";
3) в пункте 3 цифры "10.2021" заменить словами "декабрь 2021";

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 87 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 16 шешімі.
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2019 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың цифрлық күн тәртібі шеңберінде жобаларды іске асыру механизмдеріне сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі "ЕАЭО цифрлық көлік дәліздерінің экожүйесі ұлттық сервистерінің ақпараттық-коммуникациялық "көрме-сөресін" құру" жобасын іске асыру туралы" № 87 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2.  Осы Шешім ол ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Б.Сұлтанов
А. Кожошев
А. Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2022 жылғы 18 ақпандағы
№ 16 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 87 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 3-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2022 жылы жобаны қаржыландыру Еуразиялық экономикалық одақтың цифрлық күн тәртібін іске асыруға арналған шығыстар шеңберінде Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құруға, жұмыс істеуін қамтамасыз етуге және дамытуға көзделген Еуразиялық экономикалық одақтың бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылады.".
2. Көрсетілген Шешіммен бекітілген "ЕАЭО цифрлық көлік дәліздерінің экожүйесі ұлттық сервистерінің ақпараттық-коммуникациялық "көрме-сөресін" құру" жобасының паспортында екінші графаның 10-тармағында:
1) бірінші абзацта:
"Одақтың" деген сөздің алдынан "2022 жылға арналған" деген сөзбен толықтырылсын;
"рубль, соның ішінде:" деген сөздер "рубль" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) екінші және үшінші абзацтар алып тасталсын.
3. Көрсетілген Шешіммен бекітілген "ЕАЭО цифрлық көлік дәліздерінің экожүйесі ұлттық сервистерінің ақпараттық-коммуникациялық "көрме-сөресін" құру" жобасын іске асыру жөніндегі жоғары деңгейлі жоспарда ("жол картасы") кестенің төртінші графасында:
1) 1-тармақтағы "10.2021" деген цифрлар "2021 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 2-тармақтағы "10.2021" деген цифрлар "2022 жылғы қаңтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
3)31-тармақтағы "10.2021" деген цифрлар "2021 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;

4) в пункте 4 цифры "11.2021" заменить словами "май 2022";
5) в пункте 5 слова "с I квартала" заменить словами "со II квартала";
6) в пункте 6 цифры "05.2022" заменить словами "июль 2022";
7) в пункте 7 цифры "12.2021" заменить словами "май 2022";
8) в пунктах 8 – 10 цифры "03.2022" заменить словами "май 2022";
9) в пункте 13, подпунктах 13.1 – 13.7 и пункте 14 цифры "08.2022" заменить словами "сентябрь 2022";
10) в пункте 15 цифры "10.2022" заменить словами "ноябрь 2022";
11) в подпунктах 15.1 и 15.2 цифры "06.2022" заменить словами "ноябрь 2022";
12) в подпункте 15.3 цифры "07.2022" заменить словами "ноябрь 2022";
13) в подпункте 15.4 цифры "08.2022" заменить словами "ноябрь 2022";
14) в подпунктах 15.5 и 15.6 цифры "09.2022" заменить словами "ноябрь 2022";
15) в подпунктах 15.7 – 15.10 цифры "10.2022" заменить словами "ноябрь 2022";
16) в пунктах 16 и 17 цифры "10.2022" заменить словами "ноябрь 2022";
17) в пунктах 18 и 19 цифры "10.2022" заменить словами "декабрь 2022".

4) 4-тармақтағы "11.2021" деген цифрлар "2022 жылғы мамыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) 5-тармақтағы "І тоқсаннан бастап" деген сөздер "ІІ тоқсаннан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) 6-тармақтағы "05.2022" деген цифрлар "2022 жылғы шілде" деген сөздермен ауыстырылсын;
7) 7-тармақтағы "12.2021" деген цифрлар "2022 жылғы мамыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) 8 - 10-тармақтардағы "03.2022" деген цифрлар "2022 жылғы мамыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) 13-тармақта, 13.1 – 13.7 тармақшаларда және 14-тармақта "08.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
10) 15-тармақтағы "10.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
11) 15.1 және 15.2-тармақшалардағы "06.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
12) 15.3-тармақшадағы "07.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
13) 15.4-тармақшадағы "08.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
14) 15.5 және 15.6-тармақшалардағы "09.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
15) 15.7 - 15.10-тармақшалардағы "10.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
16) 16 және 17-тармақтардағы "10.2022" деген цифрлар "2022 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
17) 18 және 19-тармақтардағы "10.2022" деген цифрлар "2022 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.