9014 20 200 9, 9014 80 000 0, 9014 90 000 0
Компасы для определения направления; навигационные приборы и инструменты прочие
Примечание. Для целей настоящего перечня необходимо руководствоваться как кодом ТН ВЭД ЕАЭС, так и наименованием товара.

9014 20 200 9, 9014 80 000 0, 9014 90 000 0
Бағытты айқындауға арналған компастар; навигациялық аспаптар мен өзге де құралдар
Ескертпе. Осы тізбенің мақсаттары үшін ЕАЭО СЭҚ ТН кодын да, тауар атауын да басшылыққа алу қажет.