О внесении изменений в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 8 августа 2019 г. № 114
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 15 апреля 2022 года № 50.
В соответствии со статьей 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 29 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 8 августа 2019 г. № 114 "О техническом регламенте Евразийского экономического союза "О требованиях к энергетической эффективности энергопотребляющих устройств" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 15 апреля 2022 г. № 50
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 8 августа 2019 г. № 114
1. В пункте 2 слова "1 марта 2022 г." заменить словами "1 марта 2025 г.".
2. В пункте 3 слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г."
3. В техническом регламенте Евразийского экономического союза "О требованиях к энергетической эффективности энергопотребляющих устройств" (ТР ЕАЭС 048/2019), принятом указанным Решением:
а) в приложении № 3 к указанному техническому регламенту:
в пункте 3 слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.";
в пункте 4 слова "1 сентября 2024 г." заменить словами "1 сентября 2027 г.";
в пункте 5 слова "1 сентября 2026 г." заменить словами "1 сентября 2029 г.";
б) в приложении № 5 к указанному техническому регламенту:
в таблице 1 слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.";
в таблице 2 слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.", слова "1 сентября 2023 г." заменить словами "1 сентября 2026 г.";
в) в абзаце первом пункта 8 приложения № 6 к указанному техническому регламенту слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.";
г) в приложении № 9 к указанному техническому регламенту:

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 8 тамыздағы № 114 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 50 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 29-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 8 тамыздағы "Еуразиялық экономикалық одақтың "Энергия тұтынатын құрылғылардың энергетикалық тиімділігіне қойылатын талаптар туралы" техникалық регламенті туралы" № 114 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Б.Сұлтанов
А.Кожошев
А. Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2022 жылғы 15 сәуірдегі
№ 50 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы
8 тамыздағы № 114 шешіміне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1.2-тармақта "2022 жылғы 1 наурыз" деген сөздер "2025 жылғы 1 наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. 3-тармақта "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы Шешіммен қабылданған Еуразиялық экономикалық одақтың "Энергия тұтынатын құрылғылардың энергетикалық тиімділігіне қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінде (ЕАЭО ТР 048/2019):
а) көрсетілген техникалық регламентке № 3 қосымшада:
3-тармақта "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта "2024 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2027 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта "2026 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2029 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) көрсетілген техникалық регламентке № 5 қосымшада:
1-кестедегі "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-кестедегі "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен, "2023 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2026 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) көрсетілген техникалық регламентке № 6 қосымшаның 8-тармағының бірінші абзацында "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
г) көрсетілген техникалық регламентке № 9 қосымшада:

в таблице 1 слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.", слова "1 сентября 2024 г." заменить словами "1 сентября 2027 г.";
в таблице 2 слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.", слова "1 сентября 2023 г." заменить словами "1 сентября 2026 г.", слова "1 сентября 2025 г." заменить словами "1 сентября 2028 г.";
в таблицах 4 и 5 слова "1 сентября 2023 г." заменить словами "1 сентября 2026 г.", слова "1 сентября 2025 г." заменить словами "1 сентября 2028 г.";
д) в таблице 2 приложения № 12 к указанному техническому регламенту слова "1 сентября 2023 г." заменить словами "1 сентября 2026 г.";
е) в приложении № 13 к указанному техническому регламенту:
по тексту слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.", слова "1 сентября 2024 г." заменить словами "1 сентября 2027 г.", слова "1 сентября 2023 г." заменить словами "1 сентября 2026 г.";
в предложении втором абзаца второго пункта 7 слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.";
ж) в пункте 10 приложения № 14 к указанному техническому регламенту:
в абзаце втором слова "1 сентября 2022 г." заменить словами "1 сентября 2025 г.";
в абзаце третьем слова "1 сентября 2023 г." заменить словами "1 сентября 2026 г.";
в абзаце четвертом слова "1 сентября 2024 г." заменить словами "1 сентября 2027 г.".

1-кестедегі "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен, "2024 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2027 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-кестедегі "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен, "2023 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2026 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен, "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2028 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
4 және 5-кестелердегі "2023 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2026 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен, "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2028 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
д) көрсетілген техникалық регламентке № 12 қосымшаның 2-кестесіндегі "2023 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2026 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
е) көрсетілген техникалық регламентке № 13 қосымшада:
мәтін бойынша "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен, "2024 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2027 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен, "2023 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2026 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың екінші абзацының екінші сөйлемінде "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
ж) көрсетілген техникалық регламентке № 14 қосымшаның 10-тармағында:
екінші абзацтағы "2022 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2025 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2023 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2026 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "2024 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2027 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын.