Еуразиялық экономикалық интеграцияның 2025 жылға дейінгі стратегиялық даму бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 2.1.2-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 17 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 4 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық интеграцияның 2025 жылға дейінгі стратегиялық даму бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 2.1.2-тармағындағы төртінші бағанда "2022" деген цифрлар "2025" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Сұлтанов А.Кожошев А.Оверчук

О внесении изменения в пункт 2.1.2 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 10 июня 2022 года № 17.
1. В пункте 2.1.2 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, утвержденного распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 5 апреля 2021 г. № 4, в графе четвертой цифры "2022" заменить цифрами "2025".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук