О внесении изменений в пункт 3.1.8 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 января 2023 года № 4.
1. Внести в пункт 3.1.8 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, утвержденного распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 5 апреля 2021 г. № 4, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 25 января 2023 г. № 4
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в пункт 3.1.8 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
1. В позиции "разработка и принятие международного договора о единой системе транзита Союза" в графе четвертой цифры "2022" заменить цифрами "2025".
2. В позиции "выработка комплекса мер, направленных на реализацию возможности взаимодействия единой системы транзита Союза с транзитными системами государств, не являющихся членами Союза" в графе четвертой по тексту цифры "2022" заменить цифрами "2025".

Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 3.1.8-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы № 4 өкімі
1.Қосымшаға сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі №4 өкімімен бекітілген, 2025 жылға дейінгі Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 3.1.8-тармағына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы өкім ол қабылданған күннен бастап, күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
Құжаттар үшін Құжаттар үшін Құжаттар үшін Құжаттар үшін Құжаттар үшін
М.Григорян И.Петришенко С.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің
2023 жылғы 25 қаңтардағы №4 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 3.1.8-тармағына енгізілген ӨЗГЕРІСТЕР
1. "Одақтың транзитінің бірыңғай жүйесі туралы халықаралық шартты әзірлеу және қабылдау" позициясында, төртінші бағандағы "2022" цифрлары "2025" цифрларымен ауыстырылсын.
2. "Одақтың транзитінің бірыңғай жүйесінің Одаққа мүше болып табылмайтын мемлекеттердің транзиттік жүйелерімен өзара іс-қимыл мүмкіндіктерін іске асыруға бағытталған шаралар кешенін әзірлеу" позициясында, төртінші бағандағы мәтін бойынша "2022" цифрлары "2025" цифрларымен ауыстырылсын.