О стpуктуpе и штатной численности Веpховного Суда Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Пpезидента Республики Казахстан от 7 февpаля 1994 г. N 1546. Утратило силу - Указом Президента РК от 18 марта 1996 г. N 2909
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О временном
делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных
администраций дополнительных полномочий" постановляю:
Утвердить прилагаемую структуру и штатную численность
Верховного Суда Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Приложение к Указу Президента
Республики Казахстан от
7 февраля 1994 г. N 1546
Структура и штатная численность Верховного
Суда Республики Казахстан
______________________________________________________________________________
Наименование структурных подразделений             |   Количество
и должностей                                  |    единиц
-------------------------------------------------------------------------------
1. Руководство
Председатель Верховного Суда                                  I
Первый заместитель Председателя Верховного Суда               I
Заместитель Председателя Верховного Суда                      I
--------
3
2. Судебная коллегия по гражданским делам
Члены судебной коллегии                                       10
Главный консультант                                            5
Старший консультант                                            1
Консультант                                                    1
Ответственный секретарь по гражданским делам                   2
Секретарь судебной коллегии                                    2
---------
21
3. Судебная коллегия по уголовным делам
Члены судебной коллегии                                       23
Главный консультант                                            7
Старший консультант                                            1
Консультант                                                    1
Ответственный секретарь по уголовным делам                     2
Секретарь судебной коллегии                                    5
----------
39
4. Военная коллегия
Председатель коллегии                                          1
Члены военной коллегии                                         4
Начальник секретариата                                         1
Начальник отдела обобщений                                     1
Старший консультант                                            2
Консультант                                                    1
Ответственный секретарь коллегии                               2
Секретарь судебной коллегии                                    1
----------
13

Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының құрылымы мен штат саны туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1994 жылғы 7 ақпан N 1546. Kүшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996.03.18. N 2909 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге
уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына сәйкес қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының осыған қосылған құрылымы
мен штат саны бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы қаласы, 1994 жылғы 7 ақпан
N 1546
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1994 жылғы 7 ақпандағы
N 1546 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
құрылымы мен штат саны
____________________________________________________________________
Құрылымдық бөлiмшелер мен                   | Бiрлiк саны
лауазымдардың атауы                         |
_____________________________________________________________________
_________________1___________________________|___________2___________
1. Басшылық
Жоғарғы Сот Төрағасы                                   1
Жоғарғы Сот Төрағасының Бiрiншi орынбасары             1
Жоғарғы Сот Төрағасының орынбасары                     1
--------
3
2. Азаматтық iстер жөнiндегi сот алқасы
Сот алқасының мүшелерi                                10
Бас консультант                                        5
Аға консультант                                        1
Консультант                                            1
Азаматтық iстер жөнiндегi жауапты хатшы                2
Сот алқасының хатшысы                                  2
---------
21
3. Қылмыстық iстер жөнiндегi алқа
Сот алқасының мүшелерi                                23
Бас консультант                                        7
Аға консультант                                        1
Консультант                                            1
Қылмыстық iстер жөнiндегi жауапты хатшы                2
Сот алқасының хатшысы                                  5
----------
39
4. Әскери алқа
Алқа төрағасы                                          1
Әскери алқа мүшелерi                                   4
Хатшылық бастығы                                       1
Қорыту бөлiмiнiң бастығы                               1
Аға консультант                                        2
Консультант                                            1
Алқаның жауапты хатшысы                                2
Сот алқасының хатшысы                                  1
----------
13

5. Управление приема граждан и
рассмотрения жалоб
Начальник управления                                           1
Заместитель начальника управления
(начальник отдела)                                             1
Старший консультант                                            4
Консультант                                                    5
----------
11
6. Управление по обобщению судебной практики
и систематизации законодательства
Начальник управления                                           1
Заместитель начальника управления                              2
Главный консультант                                            4
Старший консультант                                            4
Пресс-секретарь                                                1
-----------
12
7. Второй отдел
Начальник                                                      1
Заместитель начальника                                         1
Инспектор                                                      1
Консультант                                                    1
Заведующий копировально-множительным бюро                      1
-----------
5
8. Учетно-финансовый отдел
Начальник (гл.бухгалтер)                                       1
Заместитель начальника                                         1
Главный специалист                                             1
Кассир                                                         1
----------
4
9. Управление делами
Управляющий делами                                             1
Заместитель управляющего делами                                3
Помощник председателя Верховного Суда
и его заместителей                                             4
Советник председателя Верховного Суда
и его заместителей                                             4
Главный консультант                                            4
Ответственный секретарь                                        1
Инженер-программист по компьютерной и
электронной технике                                            3
Заведующий архива                                              1
Архивариус                                                     1
Водитель                                                       9
Сторож                                                         4
----------
35
10. Редакционно-издательский отдел
Главный редактор                                               1
Главный консультант                                            2
Старший консультант                                            1
Переводчик                                                     1
Главный специалист                                             1
----------
6

5. Азаматтарды қабылдау және шағымдарды
қарау басқармасы
Басқарма бастығы                                       1
Басқарма бастығының орынбасары /бөлiм бастығы/         1
Аға консультант                                        4
Консультант                                            5
---------
11
6. Сот тәжiрибесiн қорыту және заңдарды
жүйелеу басқармасы
Басқарма бастығы                                       1
Басқарма бастығының орынбасары                         2
Бас консультант                                        4
Аға консультант                                        4
Баспасөз хатшысы                                       1
---------
12
7. Екiншi бөлiм
Бастық                                                 1
Бастықтың орынбасары                                   1
Инспектор                                              1
Консультант                                            1
Көшiру-көбейту бюросының меңгерушiсi                   1
----------
5
8. Есеп-қаржы бөлiмi
Бастық /аға бухгалтер/                                 1
Бастықтың орынбасары                                   1
Бас маман                                              1
Кассир                                                 1
----------
4
9. Iс басқармасы
Iс басқарушы                                           1
Iс басқарушының орынбасары                             3
Жоғарғы Сот Төрағасының және оның
орынбасарларының көмекшiсi                             4
Жоғарғы Сот Төрағасының және оның
орынбасарларының кеңесшiсi                             4
Бас консультант                                        4
Жауапты хатшы                                          1
Компьютер және электронды техника
жөнiндегi инженер-бағдарламашы                         3
Архив меңгерушiсi                                      1
Архивариус                                             1
Жүргiзушi                                              9
Күзетшi                                                4
--------
35
10. Редакциялық-баспа бөлiмi
Бас редактор                                           1
Бас консультант                                        2
Аға консультант                                        1
Аудармашы                                              1
Бас маман                                              1
----------
6