О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Постановление Президента Республики Казахстан от 24 апреля 1995 г. N 2236. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" постановляю:
1. Поручить Кабинету Министров Республики Казахстан:
до 1 июня 1995 года представить Президенту Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет";
до 1 июля 1995 года привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет";
до 1 июля 1995 года обеспечить пересмотр и отмену министерствами, государственными комитетами и ведомствами Республики Казахстан их нормативных актов и инструкций, противоречащих Указу Президента Республики Казахстан, имеющему силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан

"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегі N 2236 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
Қазақстан Республикасының заң актiлерiн "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкестендiру туралы Қазақстан Республикасының Президентiне 1995 жылғы 1 маусымға дейiн ұсыныс берсiн.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына 1995 жылғы 1 шiлдеге дейiн сәйкестендiрсiн.
Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң, мемлекеттiк комитеттерi мен ведомстволарының "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына қайшы келетiн нормативтiк актiлерi мен нұсқамаларын қайта қарауын және күшiн жоюын 1995 жылғы 1 шiлдеге дейiн қамтамасыз етсiн.
2. Осы Қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi