О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О хозяйственных товариществах"
Постановление Президента Республики Казахстан от 2 мая 1995 г. N 2256
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952255_ "О хозяйственных товариществах" постановляю:
Кабинету Министров Республики Казхастан:
представить Президенту Республики Казахстан предложения о ведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О хозяйственных товариществах";
привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О хозяйственных товариществах";
обеспечить пересмотр и отмену министерствами, ведомствами, государственными комитетами Республики Казахстан их нормативных актов и инструкций, противоречащих названному Указу.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық серiктестiктерi туралы" Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 2 мамырдағы N 2256
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық серiктестiктерi туралы" Заң күшi бар Жарлығын U952255_ жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
Қазақстан Республикасының Заң актiлерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық серiктестiктерi туралы" Заң күшi бар бар Жарлығына сәйкес келтiру Қазақстан Республикасының Президентiне ұсыныс берсiн;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн Қазақстан
Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық серiктестiктерi туралы"
Заң күшi бар Жарлығына сәйкес келтiрiлсiн;
Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң, ведомстволарын
және мемлекеттiк комитеттерiнiң аталған Жарлыққа қайшы келетiн
өздерiнiң нормативтiк актiлерi мен нұсқаулықтарын қайта қарауын
және күшiн жоюын қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi