О Кариме А.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 196
Освободить Карима Абдыкадыра от должности заместителя Генерального
Прокурора Республики Казахстан - Главного военного прокурора в связи с
переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Кульчукова Г.А.)

Ә. Кәрім туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2001 жылғы 25 қаңтар N 196
Әбдіқадыр Кәрім басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан
Республикасы Бас Прокурорының орынбасары - Бас әскери прокурор қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.