О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 13 июня 2001 года N 220
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года N 4071
N984071_
"О составе Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан:
Джандосова            - заместителя Премьер-Министра Республики
Ураза Алиевича          Казахстан
Альжанова             - председателя Комитета по инвестициям
Тлека Кабыкеновича      Министерства иностранных дел Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Куанышева Дулата Оразбековича.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я)

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі. 2001 жылғы 13 маусым N 220
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамына:
Жандосов               - Қазақстан Республикасы
Ораз Әлиұлы              Премьер-Министрінің орынбасары
Әлжанов                - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Тілек Қабыкенұлы         министрлігінің Инвестициялар
жөніндегі комитетінің төрағасы
енгізілсін;
аталған құрамнан Қуанышев Дулат Оразбекұлы шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті