О внесении дополнения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 12 июля 2002 года N 330. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 6 апреля 2005 г. N 537 (N050537)
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291  N020291_   "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43) следующие дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии:
Есимова                    - Заместителя Премьер-Министра
Ахметжана Смагуловича        Республики Казахстан - Министра
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместителем председателя;
Жамишева                   - вице-Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича         Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2002 жылғы 12 шілде N 330. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.04.06. N 537 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы  N 291 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Есімов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы            Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрі, төрағаның орынбасары;
Жәмішев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы             вице-министрі.
Қазақстан Республикасының
Президенті