О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 355. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 6 апреля 2005 г. N 537 (N050537)
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43., N 25, ст. 258) следующее изменение:
состав Республиканской бюджетной комиссии изложить в редакции согласно приложению.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Президента
Республики Казахстан
от 14 ноября 2002 года N 355
Состав
Республиканской бюджетной комиссии
Тасмагамбетов             - Премьер-Министр
Имангали Нургалиевича       Республики Казахстан, председатель
Павлов                    - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич         Республики Казахстан, заместитель
Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович          Республики Казахстан, заместитель
Мухамеджанов              - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович            Республики Казахстан, заместитель
Есимов                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ахметжан Смагулович         Казахстан - Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан, заместитель
Султанов                  - директор департамента бюджетной политики
Бахыт Турлыханович          и планирования Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Члены комиссии:
Досаев                    - Председатель Агентства Республики
Ерболат Аскарбекович        Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Дунаев                    - вице-Министр экономики и бюджетного
Арман Галиаскарович         планирования Республики Казахстан
Исаев                     - вице-Министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан
Какимжанов                - Министр финансов
Зейнулла Халидоллович       Республики Казахстан
Келимбетов                - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович            планирования Республики Казахстан
Ким                       - Министр юстиции
Георгий Владимирович        Республики Казахстан
Коржова                   - первый вице-Министр экономики и
Наталья Артемовна           бюджетного планирования Республики
Казахстан
Марченко                  - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович      Республики Казахстан
Орынбаев                  - вице-Министр экономики и бюджетного
Ербол Турмаханович          планирования Республики Казахстан
Сапарбаев                 - Председатель Агентства таможенного
Бердибек Машбекович         контроля Республики Казахстан
Султанов                  - председатель Комитета по социально-
Куаныш Султанович           культурному развитию Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Таджияков                 - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич       Банка Республики Казахстан
Тлеубердин                - Руководитель Канцелярии Премьер-
Алтай Аблаевич              Министра Республики Казахстан
Турысов                   - председатель Комитета по финансам и
Каратай Турысович           бюджету Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Утебаев                   - председатель Комитета по экономике,
Мусиралы Смаилович          финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Утембаев                  - заместитель Руководителя Администрации
Ержан Абулхаирович          Президента Республики Казахстан
Чиркалин                  - председатель Комитета по экономической
Иван Федорович              реформе и региональному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2002 жылғы 14 қараша N 355. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.04.06. N 537 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат, N 25, 258-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Республикалық бюджет комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 14 қарашадағы
N 355 өкіміне
Қосымша
Республикалық бюджет комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Тасмағамбетов             - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы         Премьер-Министрі, төраға
Павлов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич         Министрінің бірінші орынбасары,
орынбасар
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы           Министрінің орынбасары, орынбасар
Мұхаметжанов              - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бауыржан Әлімұлы            Министрінің орынбасары, орынбасар
Есімов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-Мини-
Ахметжан Смағұлұлы          стрінің орынбасары - Қазақстан Рес-
публикасының Ауыл шаруашылығы
министрі, орынбасар
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы           және бюджеттік жоспарлау министрлігі
бюджет саясаты және жоспарлау
департаментінің директоры, хатшы
Комиссия мүшелері:
Досаев                    - Қазақстан Республикасы Табиғи монопо-
Ерболат Асқарбекұлы         лияларды реттеу және бәсекелестікті
қорғау жөніндегі агенттігінің төрағасы
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Арман Ғалиасқарұлы          және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Исаев                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы         және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Кәкімжанов                - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы       Қаржы министрі
Келімбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі
Ким                       - Қазақстан Республикасының
Георгий Владимирович        Әділет министрі
Коржова                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна           және бюджеттік жоспарлау бірінші
вице-министрі
Марченко                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович      Төрағасы
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Ербол Тұрмаханұлы           және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Сапарбаев                 - Қазақстан Республикасы Кедендік
Бердібек Машбекұлы          бақылау агенттігінің төрағасы
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Қуаныш Сұлтанұлы            Сенаты Әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Тәжияқов                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бисенғали Шамғалиұлы        Банкі Төрағасының орынбасары
Тілеубердин               - Қазақстан Республикасының Премьер-
Алтай Абылайұлы             Министрі Кеңсесінің Басшысы
Тұрысов                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Қаратай Тұрысұлы            Мәжілісі Қаржы және бюджет жөніндегі
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Өтебаев                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мүсірәлі Смайылұлы          Сенаты Экономика, қаржы және бюджет
жөніндегі комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Өтембаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ержан Әбілқайырұлы          Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Чиркалин                  - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Иван Федорович              Мәжілісі Экономикалық реформа және
аймақтық даму жөніндегі комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)