О Жумабекове О.И.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 365
Освободить Жумабекова Оналсына Исламовича от должности первого заместителя Генерального прокурора Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

О.И.Жұмабеков туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 365 өкімі
Оңалсын Исламұлы Жұмабеков басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бірінші орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті