О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 353
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2003 года N 373. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 353 "О подготовке мероприятий по проведению в 2003 году Года Казахстана в России" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 37, ст. 385) следующее изменение:
в приложении, утвержденном вышеназванным распоряжением, строку
"Кожаков Асан Егинбаевич     - председатель Комитета по делам
Содружества независимых государств
и региональному сотрудничеству
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Онжанов Нурлан              - вице-министр иностранных дел -
Баймолданович                  председатель Комитета по делам СНГ
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, секретарь".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 қазандағы N 353 өкiмiне өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 8 сәуірдегі N 373 өкімі. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"2003 жылы Ресейдегi Қазақстан жылын өткiзу жөнiндегi iс-шараларды дайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 қазандағы N 353  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 37, 385-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған өкiммен бекiтiлген қосымшада:
"Қожақов             - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асан Егiнбайұлы        министрлiгiнiң Тәуелсiз мемлекеттер
достастығы iстерi және аймақтық
ынтымақтастық жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы, хатшы"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңжанов             - Сыртқы iстер вице-министрi, Қазақстан
Нұрлан Баймолдаұлы     Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң
ТМД iстерi жөнiндегi комитетiнiң төрағасы,
хатшы".
Қазақстан Республикасының
Президенті