О Хайруллине Р.С.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 марта 2004 года N 453
Освободить Хайруллина Рахметуллу Сайфуллиновича от должности председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Р.С.Хайруллин туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 30 наурыздағы N 453 Өкімі
Рахметолла Сайфоллаұлы Хайруллин Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің төрағасы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті