О Туймебаеве Ж.К.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 457
Назначить Туймебаева Жансеита Кансеитулы советником Президента Республики Казахстан - шефом Протокола Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан

Ж.Қ.Түймебаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 457 Өкімі
Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі - Қазақстан Республикасының Президенті Протоколының бастығы болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті