О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 мая 2004 года N 466. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Назначить Марченко Григория Александровича - помощника Президента Республики Казахстан представителем Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасындағы өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 466 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі Григорий Александрович Марченко Қазақстан Республикасы Президентінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасындағы өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті