О памяти жертв террористического акта в городе Беслане Российской Федерации и оказании помощи пострадавшим в результате террористического акта
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 сентября 2004 года N 495
В знак солидарности с народом России и скорби по жертвам террористического акта в городе Беслане Российской Федерации:
1. Объявить в Республике Казахстан 7 сентября 2004 года в 12.00 часов Общенациональную минуту молчания.
2. В учебных заведениях, воинских частях, иных организациях всех форм собственности почтить память жертв террористического акта в Российской Федерации Минутой молчания.
Предложить электронным средствам массовой информации Республики Казахстан во время Общенациональной минуты молчания приостановить трансляцию своих передач и присоединиться к общенациональной акции в память о жертвах террористического акта в городе Беслане Российской Федерации.
3. Правительству Республики Казахстан по согласованию с Правительством Российской Федерации принять меры по оказанию необходимой помощи пострадавшим в результате террористического акта.
Президент
Республики Казахстан

Ресей Федерациясының Беслан қаласындағы лаңкестік әрекет құрбандарын еске алу және лаңкестік әрекет салдарынан зардап шеккендерге көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 қыркүйектегі N 495 Өкімі
Ресей халқымен ынтымақтастық және Ресей Федерациясының Беслан қаласындағы лаңкестік әрекет құрбандары үшін қайғырудың белгісі ретінде:
1. Қазақстан Республикасында 2004 жылғы 7 қыркүйекте 12.00 сағатта Жалпыұлттық бір минут үнсіздік жариялансын.
2. Оқу орындарында, әскери бөлімдерде, меншіктің барлық нысандарындағы өзге де ұйымдарда Ресей Федерациясындағы лаңкестік әрекет құрбандары Бір минут үнсіздікпен еске алынсын.
Жалпыұлттық бір минут үнсіздік кезінде Қазақстан Республикасының электрондық бұқаралық ақпарат құралдарына өз хабарларын беруді тоқтатып, Ресей Федерациясының Беслан қаласындағы лаңкестік әрекеттің құрбандары туралы жалпыұлттық еске алу акциясына қосылу ұсынылсын.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі Ресей Федерациясының Үкіметімен келісе отырып лаңкестік әрекет салдарынан зардап шеккендерге қажетті көмек көрсету жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті