О комиссии по вопросам дальнейшего совершенствования судебной системы Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 января 2005 года N 524. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 11 ноября 2005 года N 575 (N050575)
1. Образовать комиссию по вопросам дальнейшего совершенствования судебной системы Республики Казахстан (далее - комиссия) в следующем составе:
Мухамеджанов Бауржан Алимович      - заместитель Руководителя
Администрации Президента
Республики Казахстан,
председатель
Айтмухамбетов Тамас                - ректор Судебной академии
Калмухамбетович                      при Верховном Суде
Республики Казахстан
Жалыбин Сергей Михайлович          - председатель Комитета по
законодательству и
судебно-правовой реформе
Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
Жумабаев Ермек Жианшинович         - председатель Комитета по
законодательству и
правовой реформе Сената
Парламента Республики
Казахстан
Киселев Сергей Владимирович        - депутат Мажилиса
Парламента Республики
Казахстан
Коржова Наталья Артемовна          - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Когамов Марат Чекишевич            - начальник Академии
финансовой полиции
Агентства Республики
Казахстан по борьбе с
экономической и
коррупционной
преступностью (финансовой
полиции)
Карчегенов Кенжегали Кадырович     - и.о. президента Союза
адвокатов Республики
Казахстан
Мами Кайрат Абдразакович           - Председатель Верховного
Суда Республики Казахстан
Нарикбаев Максут Султанович        - Председатель Высшего
Судебного Совета
Республики Казахстан
Тусупбеков Рашид Толеутаевич       - Генеральный прокурор
Республики Казахстан
Балиева Загипа Яхяновна            - Министр юстиции Республики
Казахстан
Манкешов Шынтас Жалгасович         - главный инспектор Отдела по
вопросам правоохранительной
и судебной систем Администрации
Президента Республики Казахстан,
секретарь комиссии   <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Президента РК от 29 июля 2005 г.  N 568  .
2. Комиссии до 1 декабря 2005 года внести предложения по совершенствованию судебной системы.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением Президента РК от 29 июля 2005 г.  N 568  .
Президент
Республики Казахcтан

Қазақстан Республикасының сот жүйесін одан әрі жетілдіру мәселелері жөніндегі комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы N 524 Өкімі. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2005.11.11. N 575 өкімімен
1. Қазақстан Республикасының сот жүйесін одан әрі жетілдіру мәселелері жөніндегі комиссия (бұдан әрі - комиссия) мынадай құрамда құрылсын:
Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Әлімұлы             Президенті Әкімшілігі Басшысының
орынбасары, төраға
Манкешов  -                  Қазақстан Республикасы Президенті
Шынтас Жалғасұлы             Әкімшілігінің Құқық қорғау және сот
жүйелері мәселелері бөлімінің бас
инспекторы, комиссия хатшысы;
Айтмұхамбетов              - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Тамас Қалмұхамбетұлы         Соты жанындағы Сот академиясының
ректоры
Жалыбин                    - Қазақстан Республикасы
Сергей Михайлович            Парламенті Мәжілісінің Заңдар
және сот-құқықтық реформа
комитетінің төрағасы
Жұмабаев                   - Қазақстан Республикасы
Ермек Жияншаұлы              Парламенті Сенатының Заңдар және
құқықтық реформа комитетінің
төрағасы
Балиева  -                   Қазақстан Республикасының
Зағипа Яхияқызы              Әділет министрі
Киселев                    - Қазақстан Республикасы
Сергей Владимирович          Парламенті Мәжілісінің депутаты
Коржова                    - Қазақстан Республикасы
Наталья Артемовна            Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Қоғамов                    - Қазақстан Республикасы
Марат Шекішұлы               Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттігінің (қаржы полициясы)
Қаржы полициясы академиясының
бастығы
Қаршыгенов                 - Қазақстан Республикасының
Кенжеғали Қадырұлы           Адвокаттар одағы президентінің
міндетін атқарушы
Мәми                       - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Қайрат Әбдіразақұлы          Сотының Төрағасы
Нәрікбаев                  - Қазақстан Республикасы
Мақсұт Сұлтанұлы             Жоғары Сот Кеңесінің төрағасы
Түсіпбеков                 - Қазақстан Республикасы
Рашид Төлеутайұлы            Бас прокуроры.
Ескерту. Комиссия құрамына өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.07.29.  N 568 Өкімімен.
2. Комиссия 2005 жылғы 1 желтоқсанға дейін сот жүйесін жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды енгізсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.07.29.  N 568 Өкімімен.
Қазақстан Республикасының
Президенті