О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 июня 2005 года N 555. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением, Балиеву Загипу Яхяновну - Министра юстиции Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Жумабекова О.И.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 8 маусымдағы N 555 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына Балиева Зағипа Яхияқызы - Қазақстан Республикасының Әділет министрі енгізілсін;
аталған комиссияның құрамынан О.И.Жұмабеков шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті