О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 357
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 июля 2005 года N 560
Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 357 "О постоянно действующем Совещании по выработке предложений по дальнейшей демократизации и развитию гражданского общества".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 15 қарашадағы N 357 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 4 шілдедегі N 560 Өкімі
"Азаматтық қоғамды одан әрі демократияландыру мен дамыту жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау бойынша тұрақты жұмыс істейтін кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 15 қарашадағы N 357  өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті