О созыве одиннадцатой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 21 октября 2005 года N 573
1. Созвать одиннадцатую сессию Ассамблеи народов Казахстана 22 ноября 2005 года в городе Астане с повесткой дня:
"Десять лет мира, межнационального согласия и созидания".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения одиннадцатой сессии Ассамблеи народов Казахстана.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан халықтары Ассамблеясының он бірінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 21 қазандағы N 573 Өкімі
1. Қазақстан халықтары Ассамблеясының он бірінші сессиясы 2005 жылғы 22 қараша күні Астана қаласында "Бейбітшіліктің, ұлтаралық келісім мен ынтымақтастықтың 10 жылы" деген күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халықтары Ассамблеясының он бірінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөніндегі шараларды қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті