О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 ноября 2005 года N 576
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Освальда Грюбеля - главного управляющего директора компании "Кредит Свис Групп",
Джорджа Киркланда   - исполнительного вице-президента по разведке и добыче корпорации "ШевронТексако",
Хидето Накахара - председателя правления по Европе и президента корпорации "Митсубиси Интернешнл",
Робина Ренвика   - вице-председателя компании "ДжиПи Морган Чейс";
вывести из состава указанного Совета: Питера Робертсона, Масаюки Такашима.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қарашадағы N 576 Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Освальд Грюбель -"Кредит Свис Групп" компаниясының бас басқарушы директоры,
Джордж Киркланд - "Шеврон Тексако" корпорациясының барлау және өндіру жөніндегі атқарушы вице-президенті,
Хидето Накахара - "Митсубиси Интернешнл" корпорациясының Еуропа бойынша басқармасының төрағасы және президенті,
Робин Ренвик - "ДжиПи Морган Чейс" компаниясы төрағасының орынбасары;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Питер Робертсон, Масаюки Такашима шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті