О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года N 101. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Назначить Школьника Владимира Сергеевича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан представителем Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, освободив от этих обязанностей Орынбаева Е.Т.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасындағы өкiлi туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 101 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары Владимир Сергеевич Школьник Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасындағы өкiлi болып тағайындалсын, Е.Т.Орынбаев бұл мiндеттерден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті