О Мынбаеве С.М.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 143
Освободить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича от должности председателя правления акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

С.М. Мыңбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 143 Өкімі
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев басқа жұмысқа ауысуына байланысты»"Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті