О Бозумбаеве К.А.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 27 августа 2007 года N 145
Назначить Бозумбаева Каната Алдабергеновича председателем правления акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук".
Президент
Республики Казахстан

К.А. Бозымбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 тамыздағы N 145 Өкімі
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті