О Ещанове А.Ш.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2007 года N 150
Назначить Ещанова Алмаза Шукировича заведующим Ситуационным центром Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

А.Ш.Ещанов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 150 Өкімі
Алмас Шүкірұлы Ещанов Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесі Ахуалдық орталығының меңгерушісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті