Е.Л.Тоғжанов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 187 Өкімі
Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары, Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Тугжанове Е.Л.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года N 187
Назначить Тугжанова Ералы Лукпановича заместителем Председателя Ассамблеи народа Казахстана, заведующим Секретариатом Ассамблеи народа Казахстана Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан