О назначении Директора пилотной фазы Центральноазиатского регионального информационного координационного центра по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 марта 2008 года N 213
Назначить Директором пилотной фазы Центральноазиатского регионального информационного координационного центра по борьбе с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров Сарсекова Бексултана Сарсековича.
Президент
Республики Казахстан

Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы пилоттық фазасының директорын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 213 Өкімі
Бексұлтан Сәрсекұлы Сәрсеков Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларының заңсыз айналымына қарсы күрес жөніндегі Орталық Азия өңірлік ақпараттық үйлестіру орталығы пилоттық фазасының директоры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті