О внесении изменений и дополнения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2007 года № 173
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 22
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2007 года № 173 "Об Экспертном совете при Совете Безопасности Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в Положении об Экспертном совете при Совете Безопасности Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным распоряжением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Экспертный совет образуется в целях выработки научно обоснованных рекомендаций по решению вопросов в сфере обеспечения национальной безопасности.";
в пункте 6:
подпункт 2) исключить;
в подпункте 3) слово "Секретариатом" заменить словами "Аналитическим отделом";
в пункте 7:
подпункты 1) и 2) исключить;
в подпункте 3) после слова "выполнение" дополнить словами "в случае поступления на рассмотрение";
в подпункте 4) слово "асимметричных" исключить;
в пунктах 9 и 10 слово "заместителей" заменить словом "заместителя";
подпункт 6) пункта 11 изложить в следующей редакции:
"6) назначает заместителя председателя и секретаря Экспертного совета из числа сотрудников Аналитического отдела Совета Безопасности.";
в пункте 13 слово "Секретариатом" заменить словами "Аналитическим отделом";
в пункте 14 слово "Секретариата" заменить словами "Аналитического отдела".
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 173 өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 22 Өкімі
«Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің жанындағы сараптамалық кеңес туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 173 өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесі жанындағы сараптамалық кеңес туралы ережеде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Сараптамалық кеңес ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы мәселелерді шешу бойынша ғылыми негізделген ұсынымдар тұжырымдау мақсатында құрылады.»;
6-тармақта:
2) тармақша алып тасталсын;
3) тармақшадағы «Хатшылығы» деген сөз «Талдау бөлімі» деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
1) және 2) тармақшалар алып тасталсын;
3) тармақшадағы «сыртқы» деген сөздің алдынан «қарауға келіп түскен жағдайда» деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақшадағы «асимметриялық» деген сөз алып тасталсын;
9 және 10-тармақтарға орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
11-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«6) Қауіпсіздік Кеңесінің Талдау бөлімі қызметкерлерінің қатарынан Сараптамалық кеңес төрағасының орынбасарын және хатшысын тағайындайды.»;
13-тармақтағы «Хатшылығының» деген сөз «Талдау бөлімінің» деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақта «Хатшылығының» деген сөз «Талдау бөлімінің» деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев