О созыве внеочередной восемнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 декабря 2011 года № 57
1. Созвать внеочередную восемнадцатую сессию Ассамблеи народа Казахстана 16 января 2012 года в городе Астане во Дворце мира и согласия с повесткой дня:
«Внеочередные выборы депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых Ассамблеей народа Казахстана».
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения внеочередной восемнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан халқы Ассамблеясының кезектен тыс он сегізінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 57 Өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының кезектен тыс он сегізінші сессиясы 2012 жылғы 16 қаңтар күні Астана қаласында Бейбітшілік және келісім сарайында «Қазақстан халқы Ассамблеясы сайлайтын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауы» атты күн тәртібімен шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы  Ассамблеясының кезектен тыс он сегізінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев